/    /    /    /    /  

Argital Osvěžující pleťová voda na akné 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Pleťové vody, Kosmetika na akné
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
420
ks
Bez DPH 347 Kč

Argital Osvěžující pleťová voda na akné 125 ml

Osvěžující pleťová voda Argital pečuje o problematickou pokožku náchylnou k nadměrné produkci kožního mazu, k tvorbě nedokonalostí a akné. Obsažené rostlinné oleje pokožku zklidňují, dezinfikují a zanechávají ji čistou a zklidněnou.

Osvěžující voda oživuje pokožku a současně o ni pečuje díky obsahu zklidňujících rostlinných olejů. Oleje z cedru a tea tree mají výborné antibakteriální a antiseptické účinky, napomáhají regneraci pleti a urychlují hojení nedokonalostí i akné. Současně stabilizují činnost mazových žláz a zanechávají pokožku čistou, jemnou a matnější.

Levandule problematickou pleť léčí a regeneruje, současně ji zklidňuje, mírní začervenání a chrání ji před opětovným podrážděním. Osvěžující pleťová voda pokožku chrání před podrážděním a eliminuje výskyt nedokonalostí. Pleť je tak jemnější, čistší a méně se mastí.

Použití: Pleťovou vodu aplikujte ráno a/nebo večer na vatový tampon a za jeho pomoci odstraňte z pokožky nečistoty a make-up. Díky lehkým adstringentním účinkům je pleťová voda mimořádně vhodná pro použití ráno, lehce stahuje póry a chrání je před vniknutím nečistot.

Argital Osvěžující pleťová voda na akné 125 ml

Osviežujúca pleťová voda Argital sa stará o problematickú pokožku náchylnú k nadmernej produkcii kožného mazu, k tvorbe nedokonalostí a akné. Obsiahnuté rastlinné oleje pokožku upokojujú, dezinfikujú a zanechávajú ju čistú a upokojenú.

Osviežujúca voda oživuje pokožku a súčasne ju ošetruje vďaka obsahu upokojujúcich rastlinných olejov. Oleje z cédru a tea tree majú výborné antibakteriálne a antiseptické účinky, napomáhajú regnerácii pleti a urýchľujú hojenie nedokonalostí aj akné. Súčasne stabilizujú činnosť mazových žliaz a zanechávajú pokožku čistú, jemnú a matnejšiu.

Levanduľa problematickú pleť lieči a regeneruje, súčasne ju upokojuje, mierni začervenanie a chráni ju pred opätovným podráždením. Osviežujúca pleťová voda pokožku chráni pred podráždením a eliminuje výskyt nedokonalostí. Pleť je tak jemnejšia, čistejšia a menej sa mastí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Cedrus Atlantica Bark Oil, Lavandula Officinalis Oil, Malaleuca Viridiflora Leaf Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it