/    /    /  

Acorelle Osvěžující voda Čajová zahrada 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Osvěžující vody
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert, NSF
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
582
ks
Bez DPH 481 Kč

Acorelle Osvěžující voda Čajová zahrada 30 ml

Osvěžující voda Čajová zahrada Acorelle dodává pozitivní energii díky obsahu éterických olejů z citronu a cedru. Kombinace olejů tvoří jemnou svěží vůni s citrusovými tóny a současně působí blahodárně na naši psychiku. Vůně citrusových plodů dodává sílu a stimuluje vitalitu, zatímco cedr dodává odvahu a podporuje odhodlání.

Lehká osvěžující voda příjemně potěší jemnou vůní citrusů a cedru, doplněnou o sytou pačuli. Hlava osvěžující vody je tvořena citronem a kořeněnými tóny bergamotu a kardamomu a přechází do srdce ze zeleného čaje, svěžího irisu a levandule. Základ osvěžující vody pak tvoří tóny pačuli a cedru.

Díky své lehkosti a jemné vůni je osvěžující voda skvělým společníkem pro teplé dny, kdy vás zahalí do krásné vůně, příjemně vás naladí a zároveň není příliš těžká.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Acorelle Osvěžující voda Čajová zahrada 30 ml

Osviežujúca voda Čajová záhrada Acorelle dodáva pozitívnu energiu vďaka obsahu éterických olejov z citróna a cédra. Kombinácia olejov tvorí jemnú sviežu vôňu s citrusovými tónmi a súčasne pôsobí blahodarne na našu psychiku. Vôňa citrusových plodov dodáva silu a stimuluje vitalitu, zatiaľ čo céder dodáva odvahu a podporuje odhodlanie.

Ľahká osviežujúca voda príjemne poteší jemnou vôňou citrusov a cédra, doplnenou o sýtu pačuli. Hlava osviežujúcej vody je tvorená citrónom a korenistými tónmi bergamotu a kardamonu a prechádza do srdca zo zeleného čaju, sviežeho irisu a levandule. Základ osviežujúcej vody potom tvoria tóny pačuli a cédra.

Vďaka svojej ľahkosti a jemnej vôni je osviežujúca voda skvelým spoločníkom na teplé dni, kedy vás zahalí do krásnej vône, príjemne vás naladí a zároveň nie je príliš ťažká.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Hamamelis Virginiana Leaf Water2), Parfum, Cinnamal, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool
1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture
i
i

obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr