/    /    /  

Acorelle Osvěžující voda Lotusový sen 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Osvěžující vody
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, NSF
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
582
ks
Bez DPH 481 Kč

Acorelle Osvěžující voda Lotusový sen 30 ml

Osvěžující voda Acorelle Lotusový sen vás zahalí do lehké květinové vůně připomínající svěží vlahá letní rána. Jemná vůně květin, máty a osvěžujících citrusových plodů se skvěle doplňuje a poskytne vám pocit vyrovnanosti a klidu. Kombinace esenciálních olejů vytvoří nejen krásnou dlouhotrvající vůni, ale také vám poskytne příjemný aromaterapeutický zážitek.

Osvěžující voda v sobě spojuje květinové tóny lotusu, kosatce a levandule, které vás báječně uvolní a příjemně naladí, zatímco osvěžující citron, bergamot a mátové lístky mají lehké povzbuzující účinky. Jemná svěží květinovo-citrusová vůně podporuje vyrovnanost a klid těla i mysli, bude vás doprovázet po celý den a vykouzlí vám úsměv na tváři. Díky odlehčenému složení se vůně perfektně hodí do horkých letních dnů.

Použití: Aplikujte na pulzní body kdykoliv během dne. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Acorelle Osvěžující voda Lotusový sen 30 ml

Osviežujúca voda Acorelle Lotosový sen vás zahalí do ľahkej kvetinovej vône pripomínajúcej svieže vlažné letné rána. Jemná vôňa kvetín, mäty a osviežujúcich citrusových plodov sa skvele dopĺňajú a poskytne vám pocit vyrovnanosti a pokoja. Kombinácia esenciálnych olejov vytvorí nielen krásnu dlhotrvajúcu vôňu, ale aj vám poskytne príjemný aromaterapeutický zážitok.

Osviežujúca voda v sebe spája kvetinové tóny lotosu, kosatca a levandule, ktoré vás báječne uvoľnia a príjemne naladia, zatiaľ čo osviežujúci citrón, bergamot a mätové lístky majú ľahké povzbudzujúce účinky. Jemná sviežo kvetinovo-citrusová vôňa podporuje vyrovnanosť a pokoj tela i mysle, bude vás sprevádzať po celý deň a vyčarí vám úsmev na tvári. Vďaka odľahčenému zloženiu sa vôňa perfektne hodí do horúcich letných dní.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Hamamelis Virginiana Destilate2), Parfum, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool
1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr