/    /    /  

Acorelle Osvěžující voda Neroli 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Osvěžující vody
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert, NSF
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
582
ks
Bez DPH 481 Kč

Acorelle Osvěžující voda Neroli 30 ml

Osvěžující voda Neroli Acorelle přinese dávku zklidnění a relaxace díky sladké citrusové vůni mandarinek, pomerančovníku a neroli. Obsažené éterické oleje mají jemnou osvěžující vůni a současně působí pozitivně na psychiku. Mandarinka společně s neroli harmonizují psychiku, zatímco tymián zklidňuje a bojuje s nervozitou.

Lehká osvěžující voda s tóny sladkých citrusových plodů v sobě spojuje citrusy s osvěžující mátou, černým rybízem a konvalinkou. Srdce osvěžující vody tvoří sladké květy pomerančovníku s omamným jasmínem a růží. Dohromady tvoří mírně orientální vůni s květinovými tóny.

Díky své lehkosti a jemné vůni je osvěžující voda skvělým společníkem pro teplé dny, kdy vás zahalí do krásné vůně, příjemně vás naladí a zároveň není příliš těžká.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Acorelle Osvěžující voda Neroli 30 ml

Osviežujúca voda Neroli Acorelle prinesie dávku upokojenia a relaxu vďaka sladkej citrusovej vôni mandarínok, pomarančovníka a neroli. Obsiahnuté éterické oleje majú jemnú osviežujúcu vôňu a súčasne pôsobia pozitívne na psychiku. Mandarínka spoločne s neroli harmonizujú psychiku, zatiaľ čo tymian upokojuje a bojuje s nervozitou.

Ľahká osviežujúca voda s tónmi sladkých citrusových plodov v sebe spája citrusy s osviežujúcou mätou, čiernymi ríbezľami a konvalinkou. Srdce osviežujúcej vody tvoria sladké kvety pomarančovníka s omamným jazmínom a ružou. Dohromady tvorí mierne orientálnu vôňu s kvetinovými tónmi.

Vďaka svojej ľahkosti a jemnej vôni je osviežujúca voda skvelým spoločníkom pre teplé dni, kedy vás zahalí do krásnej vône, príjemne vás naladí a zároveň nie je príliš ťažká.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Citrus Aurantium Amara Flower Water2), Parfum, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool
1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr