/    /    /  

Acorelle Osvěžující voda Tiára 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Osvěžující vody
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert, NSF
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
582
ks
Bez DPH 481 Kč

Acorelle Osvěžující voda Tiára 30 ml

Lehká osvěžující voda Tiára Acorelle podporuje klid, uvolnění a relaxaci. Spojení éterických olejů má jedinečnou pudrovou vůni, která potěší a současně harmonizuje psychiku. Mandarinka a pomeranč mají relaxační a uvolňující účinky, zatímco ylang ylang stimuluje pocity radosti.

Jemná vůně osvěžující vody má svěží vůni citrusových plodů doplněnou o teplé pudrové tóny. Hlavu vody tvoří tóny pomeranče a mandarinky, které se postupně rozvíjejí v květinové srdce z jasmínu, ylang ylang a tiáry. Květinové tóny jsou na závěr podtrženy sladkou vanilkou.

Díky své lehkosti a jemné vůni je osvěžující voda skvělým společníkem pro teplé dny, kdy vás zahalí do krásné vůně, příjemně vás naladí a zároveň není příliš těžká.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Acorelle Osvěžující voda Tiára 30 ml

Ľahká osviežujúca voda Tiaré Acorelle podporuje pokoj, uvoľnenie a relaxáciu. Spojenie éterických olejov má jedinečnú púdrovú vôňu, ktorá poteší a súčasne harmonizuje psychiku. Mandarínka a pomaranč majú relaxačné a uvoľňujúce účinky, zatiaľ čo ylang ylang stimuluje pocity radosti.

Jemná vôňa osviežujúcej vody má sviežu vôňu citrusových plodov doplnenú o teplé púdrové tóny. Hlavu vody tvoria tóny pomaranča a mandarínky, ktoré sa postupne rozvíjajú v kvetinové srdce z jazmínu, ylang ylang a tiaré. Kvetinové tóny sú na záver podtrhnuté sladkou vanilkou.

Vďaka svojej ľahkosti a jemnej vôni je osviežujúca voda skvelým spoločníkom pre teplé dni, kedy vás zahalí do krásnej vône, príjemne vás naladí a zároveň nie je príliš ťažká.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Centaurea Cyanus Flower Water2), Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr