/    /    /    /    /  

Saloos Pačuli 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
124
ks
Bez DPH 102 Kč

Saloos Pačuli 10 ml

Saloos Pačuli je čistá rostlinná silice z exotického pačuli s typickou vůní. Aroma pačuli je skutečně esencí exotiky a je poměrně silné a intenzivní. Vyznačuje se zemitými a květinovými tóny, jenž na dlouhou dobu provoní vaši domácnost a přinesou vám pocit relaxace a dokonalé harmonie.

Pačuli má významný efekt na psychiku, zmírňuje známky únavy a pomáhá při problémech s nedostatkem soustředění. Působí jako přírodní antidepresivum a pomáhá harmonizovat tělo i duši. Éterický olej z pačuli je také mimořádně vhodný k meditacím a chvílím odpočinku obecně.

Esenciální olej z pačuli podporuje hojení ran a posiluje regenerační schopnost tkání. Brání tvorbě jizev a má také repelentní účinky. Dlouhodobě pročišťuje vzduch a působí proti molům. Zároveň má také protizánětlivý efekt a zmírňuje otoky. Pro své účinky je pačuli velice oblíbené v tradiční medicíně.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Pačuli 10 ml

Saloos Pačuli je čistá rastlinná silica z exotického pačuli s typickou vôňou. Aróma pačuli je skutočne esenciou exotiky a je pomerne silná a intenzívna. Vyznačuje sa zemitými a kvetinovými tónmi, ktoré na dlhú dobu prevoňajú vašu domácnosť a prinesú vám pocit relaxácie a dokonalej harmónie.

Pačuli má významný efekt na psychiku, zmierňuje známky únavy a pomáha pri problémoch s nedostatkom sústredenia. Pôsobí ako prírodné antidepresívum a pomáha harmonizovať telo i dušu. Éterický olej z pačuli je tiež mimoriadne vhodný na meditácie a k chvíľam oddychu všeobecne.

Esenciálny olej z pačuli podporuje hojenie rán a posilňuje regeneračnú schopnosť tkanív. Bráni tvorbe jaziev a tiež repelentné účinky. Dlhodobo prečisťuje vzduch a pôsobí proti moliam. Zároveň má tiež protizápalový efekt a zmierňuje opuchy. Pre svoje účinky je pačuli veľmi obľúbené v tradičnej medicíne.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz