/    /    /    /    /  

Medikomed Palmorůžová (nard) 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
156
ks
Bez DPH 129 Kč

Medikomed Palmorůžová (nard) 10 ml

Medikomed Palmorůžová (nard) je přírodní éterický olej s výraznou bylinně kořeněnou vůni, jenž postupně rozvíjí i jemné květinové a nasládlé aroma. Esenciální olej z nardu na dlouhou dobu provoní váš domov či pracoviště a dodá mu jedinečnou až mystickou atmosféru.

Nard je ideálním pomocníkem pro péči o zralou pleť. Dodává pokožce výživné látky a brání předčasnému vzniku známek stárnutí. Pomáhá balancovat metabolismus pokožky a dodává jí zdravý zářivý vzhled. Éterický olej palmorůžová má také výjimečné účinky proti celulitidě a je vhodnou součástí masážních olejů.

Esenciální olej z nardu uvolňuje namáhané svalstvo a umocňuje relaxaci. Má také detoxikační efekt a podporuje vyplavování škodlivých látek z těla pro dokonalé pročištění a ustanovení rovnováhy v organismu. Harmonizuje menstruační cyklus a působí proti kvasinkovým infekcím.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Nardostachys Jatamansi Oil.
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, stres a úzkost, suchá pleť
konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový