/    /    /    /    /  

Saloos Palmorůžová 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
85
ks
Bez DPH 70 Kč

Saloos Palmorůžová 10 ml

Saloos Palmorůžová je přírodní rostlinná silice s velice pestrými účinky, jenž působí na psychickou i tělesnou stránku organismu. Vůně této esence je velice podobná růži a má silný harmonizační efekt na duši. Dlouhodobě provoní vaši domácnost a účinně neutralizuje nepříjemné pachy.

Příjemné květinové tóny se svěžím podtextem zahalí váš domov do atmosféry plné energie a vyrovnanosti. Esence Palmorůžová je skvělým pomocníkem při nervozitě a nadměrném duševním vypětí. Podporuje relaxaci a je proto s oblibou využívána také při nespavosti.

Tento éterický olej zmírňuje bolesti hlavy a působí i při migrénách. Celkově ulevuje od bolestí a je vhodný také při bolestivé menstruaci. Uvolňuje křeče a působí též jako přírodní afrodiziakum. Díky svým antibakteriálním účinkům je ideální jako přirozená dezinfekce a očista domácnosti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Palmorůžová 10 ml

Saloos Palmoružová je prírodná rastlinná silica s veľmi pestrými účinkami, ktoré pôsobia na psychickú aj telesnú stránku organizmu. Vôňa tejto esencie je veľmi podobná ruži a má silný harmonizačný efekt na duši. Dlhodobo prevonia vašu domácnosť a účinne neutralizuje nepríjemné pachy.

Príjemné kvetinové tóny so sviežim podtextom zahalia váš domov do atmosféry plnej energie a vyrovnanosti. Esencia Palmoružová je skvelým pomocníkom pri nervozite a nadmernom duševnom vypätí. Podporuje relaxáciu a je preto s obľubou využívaná aj pri nespavosti.

Tento éterický olej zmierňuje bolesti hlavy a pôsobí aj pri migrénach. Celkovo uľavuje od bolestí a je vhodný aj pri bolestivej menštruácii. Uvoľňuje kŕče a pôsobí tiež ako prírodné afrodiziakum. Vďaka svojim antibakteriálnym účinkom je ideálny ako prirodzená dezinfekcia a očista domácnosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cympogon Martini Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, stres a úzkost, suchá pleť
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz