/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Palmorůžová 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč

Nobilis Tilia Palmorůžová 10 ml

Nobilis Tilia Palmorůžová je čistý éterický olej lékopisné kvality. Vůně této rostlinné silice je velice příjemná, obsahuje sladké růžové tóny s lehkým bylinným nádechem. Působí na psychickou i fyzickou stránku organismu a lze ji využít pro inhalaci či po zředění také přímo na pokožku.

Tento éterický olej má významné ochlazující účinky a stahuje cévy. Podporuje přirozenou regenerační schopnost kůže, čímž urychluje hojení oděrek a drobných ran. Působí také při mnoha kožních onemocněních, jako je akné, ekzém, lupénka či obtíže způsobené plísněmi. 

Olej působí také v oblasti trávicího traktu, má příznivý vliv při překyselení žaludku, pomáhá při výkytu žaludečních vředů a gastritid. Celkové antiseptické působení této rostlinné silice má vliv také na močopohlavní ústrojí. Zároveň zmírňuje úzkost, zabraňuje nočnímu pocení a napomáhá odstranit pocity bušení srdce.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cymbopogon martini var. motia
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, stres a úzkost, suchá pleť
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz