/    /    /    /    /  

Pure Fiji Pánské tělové mléko Mana'ia 59 ml

Značka:
Množství: 59 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 354 ml / 680 Kč
Kategorie: Péče o mužské tělo, Tělová mléka, Vzorky kosmetiky pro muže, Vzorky tělových mlék
Produktová řada: Pure Fiji Mana´ia
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
140
ks
Bez DPH 116 Kč

Pure Fiji Pánské tělové mléko Mana'ia 59 ml

Pánské tělové mléko Pure Fiji Mana'ia aktivně vyživuje pokožku celého těla a současně ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, a tím pádem i ztrátou elasticity. Množství exotických rostlinných olejů a ovocných extraktů pleť posiluje, bohatě vyživuje a dodává jí zdravý pěstěný vzhled.

Tělové mléko intenzivně chrání pleť před působením volných radikálů díky kombinaci rostlinných olejů. Ty jsou přirozeně bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů, které pokožku posilují, uzamykají v ní hydrataci a eliminují podráždění. Rostlinné oleje obsahují přirozeně se vyskytující UV faktor chránící pleť před slunečními paprsky. Mléko se do pokožky rychle vstřebává, zanechává ji jemnou, vláčnou na dotek a zdravou na pohled. Pokožka je tonizovaná, posílená a získává pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství mléka aplikujte na pokožku celého těla a lehce rozetřete.

Pure Fiji Pánské tělové mléko Mana'ia 59 ml

Pánske telové mlieko Pure Fiji Mana'ia aktívne vyživuje pokožku celého tela a súčasne ju chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a tým pádom aj stratou elasticity. Množstvo exotických rastlinných olejov a ovocných extraktov pleť posilňuje, bohato vyživuje a dodáva jej zdravý pestovaný vzhľad.

Telové mlieko intenzívne chráni pleť pred pôsobením voľných radikálov vďaka kombinácii rastlinných olejov. Tie sú prirodzene bohaté na množstvo nenasýtených mastných kyselín a vitamínov, ktoré pokožku posilňujú, uzamykajú v nej hydratáciu a eliminujú podráždenie. Rastlinné oleje obsahujú prirodzene sa vyskytujúci UV faktor chrániaci pleť pred slnečnými lúčmi. Mlieko sa do pokožky rýchlo vstrebáva, zanecháva ju jemnú, vláčnu na dotyk a zdravú na pohľad. Pokožka je tonizovaná, posilnená a získava pestovaný vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerine, Macadamia Ternifolia Nut Oil, Aleurites Moluccana Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Passiflora Incarnata Extract, Tocopheryl Acetate, Emulsifying Wax NF, Fragrance, Xanthan Gum, Glyceryl Monostearate, Dimethicone, Phenyltrimethicone
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: plastový
produktové řady: Pure Fiji Mana´ia
typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com