/    /    /    /    /  

Pure Fiji Pánský tělový olej Mana'ia 59 ml

Značka:
Množství: 59 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 354 ml / 850 Kč
Kategorie: Péče o mužské tělo, Tělové oleje, Vzorky kosmetiky pro muže, Vzorky tělových olejů
Produktová řada: Pure Fiji Mana´ia
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
180
ks
Bez DPH 149 Kč

Pure Fiji Pánský tělový olej Mana'ia 59 ml

Pánský tělový olej Pure Fiji Mana'ia pečuje o pokožku celého těla i obličeje díky spojení exotických rostlinných olejů. Ty pleti dodávají potřebné živiny a vitaminy, pleť zjemňují, posilují a chrání před ztrátou elasticity i známkami stárnutí.

Tělový olej kombinuje blahodárné účinky kokosového a makadamiového oleje, které jsou bohaté na vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a antioxidantů, pokožku chrání před dehydratací i podrážděním současně ji udržují zdravou a vláčnou na dotek.

eliminaci případného podráždění se postará olej z tungovníku moluckého společně s olejem z kalaby. Ty mají skvělé harmonizační a hojivé účinky, mírní případné zarudnutí i pnutí a pleť posilují vůči opětovnému podráždění. Tělový olej je skvělým pomocníkem pro pravidelnou péči o pokožku celého těla i o pleť obličeje.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v dlaních a aplikujte na vlhkou pokožku celého těla nejlépe ihned po koupeli.

Tip: Olej můžete přidat přímo do horké vody ve vaně.

Pure Fiji Pánský tělový olej Mana'ia 59 ml

Pánsky telový olej Pure Fiji Mana'ia sa stará o pokožku celého tela a pleti vďaka spojeniu exotických rastlinných olejov. Tie pleti dodávajú potrebné živiny a vitamíny, pleť zjemňujú, posilňujú a chránia pred stratou elasticity a známkami starnutia.

Telový olej kombinuje blahodarne účinky kokosového a makadamiového oleja, ktoré sú bohaté na vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín a antioxidantov, pokožku chráni pred dehydratáciou a podráždením súčasne ju udržuje zdravú a vláčnu na dotyk.

O elimináciu prípadného podráždenia sa postará olej z tungovníku moluckého spoločne s olejom z kalaby. Tie majú skvelé harmonizačné a hojivé účinky, miernia prípadné začervenanie a pnutie a pleť posilňujú voči opätovnému podráždeniu. Telový olej je skvelým pomocníkom pre pravidelnú starostlivosť o pokožku celého tela a o pleť. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera Oil, Macadamia Ternifolia Nut Oil, Aleurites Moluccana Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Tocopheryl Acetate
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
produktové řady: Pure Fiji Mana´ia

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com