/    /    /  

Acorelle Parfémová voda Bílá orchidej 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Kategorie: Parfémové vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Acorelle Parfémová voda Bílá orchidej 50 ml

Je mnoho důvodů, proč si dopřát parfém. Oproti parfémované nebo toaletní vodě, parfém voní déle, intenzivněji a výrazněji, protože obsahuje větší procento aromatických složek. Parfémová voda bílá orchidej Acorelle je složena z přírodních ingrediencí, vůní se proplétají tóny hrušky, pomerančovníku, fialky a pačuli. Vůně jako celek pak působí antistresově a relaxačně.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

 

TIP: Přírodní parfémy v bio kvalitě voní neotřele, svěže a originálně. Díky vysoké koncentraci éterických olejů vůně dlouho vydrží výrazná a není třeba ji obnovovat během dne.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr