/    /    /  

Acorelle Parfémová voda Čajová zahrada 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Další velikosti: 50 ml / 989 Kč 3 ml, vonný kapesník / 35 Kč 10 ml, roll-on / 359 Kč
Kategorie: Parfémové vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Acorelle Parfémová voda Čajová zahrada 50 ml

V tomto přírodním parfému se proplétají květinové, citrusové, mátové, kořeněné a dřevěné nóty a vytváří stimulační mix autentické přírodní vůně. Parfémová voda čajová zahrada Acorelle je svěží, originální a vzbuzuje pozornost.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty parfému:

Hlava – citron, levandule, bergamot, máta

Srdce – iris, fialka, kmín

Základ – pačuli, guajakové dřevo

 

TIP: Víte, jaký je rozdíl mezi EDP, EDT a parfémovanou vodou? V koncentraci aromatických látek. EDP nebo parfémová voda má vyšší koncentraci, proto voní intenzivněji a vydrží déle výrazná.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr