/    /    /  

Acorelle Parfémová voda Čajová zahrada 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 3 ml, vonný kapesník / 35 Kč 10 ml, roll-on / 359 Kč
Kategorie: Parfémové vody
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, NSF
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
989
ks
Bez DPH 817 Kč

Acorelle Parfémová voda Čajová zahrada 50 ml

Parfémová voda Acorelle Čajová zahrada vás zahalí do jemné svěží vůně připomínající slunné jarní dny provoněné květinami. Kombinace esenciálních olejů z citrusových plodů a cedru osvěží nejenom vaši mysl, ale i tělo, pozitivně vás naladí a dodá novou energii.

Parfémová voda využívá kvalitních esenciálních olejů a rostlinných výtažků, které vytvoří jedinečnou vůni a současně vám dopřejí příjemný aromaterapeutický zážitek. Olej z citronu podporuje soustředění, zatímco cedr zklidňuje a pačuli zvyšuje citlivost vůči podnětům z okolí. Osvěžující vůně s sebou přináší pozitivní energii díky tónům citrusových plodů, ale také kardamomu, zelenému čaji, kosatci, levanduli, cedru a pačuli. Tato jedinečná kombinace vůní vás skvěle naladí a vykouzlí vám úsměv na tváři.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Acorelle Parfémová voda Čajová zahrada 50 ml

Parfumová voda Acorelle Čajová záhrada vás zahalí do jemnej sviežej vône pripomínajúcej slnečné jarné dni prevoňané kvetinami. Kombinácia esenciálnych olejov z citrusových plodov a cédru osvieži nielen vašu myseľ, ale aj telo, pozitívne vás naladí a dodá novú energiu.

Parfumová voda využíva kvalitných esenciálnych olejov a rastlinných výťažkov, ktoré vytvoria jedinečnú vôňu a súčasne vám doprajú príjemný aromaterapeutický zážitok. Olej z citróna podporuje sústredenie, zatiaľ čo céder upokojuje a pačuli zvyšuje citlivosť voči podnetom z okolia. Osviežujúca vôňa so sebou prináša pozitívnu energiu vďaka tónom citrusových plodov, ale tiež kardamonu, zelenému čaju, kosatcu, levanduli, cédru a pačuli. Táto jedinečná kombinácia vôní vás skvelo naladí a vykúzli vám úsmev na tvári.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Hamamelis Virginiana Distillate1), Parfum, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr