/    /    /    /    /  

Les Fleurs de Bach Parfémová voda energetizující, Vivacités de Bach 55 ml

Značka:
Množství: 55 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 30 ml / 899 Kč 115 ml / 2148 Kč
Kategorie: Bachovy parfémy a toaletky, Parfémové vody
Produktová řada: Les Fleurs de Bach Vivacités
Certifikáty: METHODE ORIGINALE DU DR. BACH
Hodnocení:
4,1/5 5 hlasů
Cena
1248
ks
Bez DPH 1031 Kč

Les Fleurs de Bach Parfémová voda energetizující, Vivacités de Bach 55 ml

Les Fleurs de Bach Parfémovaná voda energizující Vivacité(s) de Bach probudí všechny vaše smysly a pohltí vás svou výraznou kořeněnou vůní, jenž je vhodná pro ženy i pro muže. Tato vyvážená kompozice intenzivních dřevitých a pikantně kořeněných tónů působí velice smyslně a ihned promění všechnu vaši vnitřní sílu v pozitivní energii.

Parfém je vytvořen tak, aby vnesl do vašeho života radost a vitalitu. Přináší pocit důvěrně známého a posiluje vaše každodenní jistoty. Působí příznivě při dlouhodobém stresu, nedostatku energie či chronické únavě. Aktivuje centrální nervový systém a napomáhá harmonizovat tělesné i duševní pochody tak, aby organismus fungoval s co největší efektivitou v souladu s jeho přirozenými potřebami.

Parfémy Les Fleurs de Bach vycházejí z Bachovy květové terapie a obsahují směs exkluzivních rostlinných výtažků sestavenou tak, aby nejen krásně voněla, ale zároveň harmonizovala vaše emoce. Výroba těchto parfémovaných vod je založena na ruční práci speciálně vyškolených odborníků. Mimořádná pečlivost při výběru ingrediencí a unikátní vonné variace činí z parfémů Les Fleurs de Bach nezapomenutelný zážitek.

Použití: Naneste dle potřeby na čistou pokožku. Zvláštní pozornost věnujte místem se zvýšeným prokrvením, jako jsou zápěstí, krk či oblast za ušními lalůčky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Fragrance, Aqua (Water), Ulex Europaeus Extract, Centaurium Erythraea Flower Extract, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Olea Europaea Flower Extract, Carpinus Betulus Flower Extract, Larix Decidua Flower Extract, Sinapis Arvensis Extract, Limonene, Linalool, Lilial, Citral, Oakmoss Extract, Tree Moss Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Les Fleurs de Bach Vivacités

Výrobce

Fleurs Essences et Harmonie
53 rue des Batignolles
75017 Paříž
Francie
www.bachova-terapie.cz