/    /    /    /    /  

Les Fleurs de Bach Parfémová voda harmonizující, Présences de Bach 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 115 ml / 2148 Kč 55 ml / 1248 Kč
Kategorie: Bachovy parfémy a toaletky, Parfémové vody
Produktová řada: Les Fleurs de Bach Présences
Certifikáty: METHODE ORIGINALE DU DR. BACH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
899
ks
Bez DPH 743 Kč

Les Fleurs de Bach Parfémová voda harmonizující, Présences de Bach 30 ml

Les Fleurs de Bach Parfémovaná voda Présence(s) de Bach přináší do vašeho života pocit opravdové vyrovnanosti. Skvěle rezonuje se všemi stránkami vaší osobnosti a napomáhá okamžitému uvolnění. Parfémovaná voda silně podporuje pocit vnitřního usmíření a má blahodáný účinek na všechny vaše smysly.

Jedná se o svěží vůní s jemnými relaxačními tóny, kterou oceníte nejen ve chvílích odpočinku. Známé tóny sofistikované růže a osvěžující verbeny se snoubí s neobvyklým aroma barvínku obecného a dodávají parfémované vodě uklidňující tóny. Tato parfémovaná voda ve vás vzbudí pocity štěstí, vyváženosti a harmonie.

Parfémy Les Fleurs de Bach vycházejí z Bachovy květové terapie a obsahují směs exkluzivních rostlinných výtažků sestavenou tak, aby nejen krásně voněla, ale zároveň harmonizovala vaše emoce. Výroba těchto parfémovaných vod je založena na ruční práci speciálně vyškolených odborníků. Mimořádná pečlivost při výběru ingrediencí a unikátní vonné variace činí z parfémů Les Fleurs de Bach nezapomenutelný zážitek.

Použití: Naneste dle potřeby na čistou pokožku. Zvláštní pozornost věnujte místem se zvýšeným prokrvením, jako jsou zápěstí, krk či oblast za ušními lalůčky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Fragrance, Aqua (Water), Pinus Sylvestris Leaf Extract, Malus Sylvestris Flower Extract, Quercus Robur Extract, Rosa Canina Flower Extract, Lonicera Caprifolium Extract , Verbena Officinalis Flower Extract, Clematis Vitalba Flower Extract, Limonene, Linalool, Lyral, Geraniol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Isoeugenol, Citral
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Les Fleurs de Bach Présences

Výrobce

Fleurs Essences et Harmonie
53 rue des Batignolles
75017 Paříž
Francie
www.bachova-terapie.cz