/    /    /  

Acorelle Parfémová voda Květy vanilky 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 3 ml, vonný kapesník / 35 Kč 10 ml, roll-on / 359 Kč
Kategorie: Parfémové vody, Dárky pro babičky
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, NSF
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
989
ks
Bez DPH 817 Kč

Acorelle Parfémová voda Květy vanilky 50 ml

Parfémová voda Acorelle Květy vanilky vás zahalí do jemné sladké vůně, která dodává pocit pohodlí, jistoty a klidu. Exotická vůně vanilky společně s mimózou, pačuli a vonnými dřevy zažene starosti všedního dne a příjemně vás naladí. Kombinace kvalitních esenciálních olejů vytvoří nejenom krásnou vůni, ale také vám dopřeje příjemný aromaterapeutický zážitek.

Parfémová voda v sobě spojuje sladké tóny mimózy s jemnou orientální vanilkou a vonnými dřevy pocházejícími z Jižní Ameriky. Zajímavá vůně vytváří pocit jistoty a klidu, dodává pohodovou náladu a pomůže vám snadno relaxovat. Esenciální oleje z mimózy, vonných dřev, vanilky a pačuli vás zahalí do exotické nasládlé vůně, která vás bude doprovázet po celý den.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Acorelle Parfémová voda Květy vanilky 50 ml

Parfumová voda Acorelle Kvet vanilky vás zahalí do jemnej sladkej vône, ktorá dodáva pocit pohodlia, istoty a pokoja. Exotická vôňa vanilky spoločne s mimózou, pačuli a vonnými drevami zaženie starosti všedného dňa a príjemne vás naladí. Kombinácia kvalitných esenciálnych olejov vytvorí nielen krásnu vôňu, ale tiež vám dopraje príjemný aromaterapeutický zážitok.

Parfumová voda v sebe spája sladké tóny mimózy s jemnou orientálnou vanilkou a vonnými drevami pochádzajúcimi z Južnej Ameriky. Zaujímavá vôňa vytvára pocit istoty a pokoja, dodáva pohodovú náladu a pomôže vám ľahko relaxovať. Esenciálne oleje z mimózy, vonných driev, vanilky a pačuli vás zahalia do exotickej sladkastej vône, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Centaurea Cyanus Water1), Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Cinnamyl Alcohol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr