/    /    /  

Acorelle Parfémová voda Květy vanilky

Značka:
Množství: 3 ml, vonný kapesník
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 989 Kč 10 ml, roll-on / 359 Kč
Kategorie: Parfémové vody, Vzorky parfémových vod
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, NSF
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
35
ks
Bez DPH 29 Kč

Acorelle Parfémová voda Květy vanilky

Parfémová voda Acorelle Květ vanilky vás zahalí do jemné sladké vůně, která dodává pocit pohodlí, jistoty a klidu. Exotická vůně vanilky společně s mimózou, pačuli a vonnými dřevy zažene starosti všedního dne a příjemně vás naladí. Kombinace kvalitních esenciálních olejů vytvoří nejenom krásnou vůni, ale také vám dopřeje příjemný aromaterapeutický zážitek.

Parfémová voda v sobě spojuje sladké tóny mimózy s jemnou orientální vanilkou a vonnými dřevy pocházejícími z Jižní Ameriky. Zajímavá vůně vytváří pocit jistoty a klidu, dodává pohodovou náladu a pomůže vám snadno relaxovat. Esenciální oleje z mimózy, vonných dřev, vanilky a pačuli vás zahalí do exotické nasládlé vůně, která vás bude doprovázet po celý den.

Použití: Aplikujte podle potřeby na pulzní body těla.

Acorelle Parfémová voda Květy vanilky

Parfumová voda Acorelle Kvet vanilky vás zahalí do jemnej sladkej vône, ktorá dodáva pocit pohodlia, istoty a pokoja. Exotická vôňa vanilky spoločne s mimózou, pačuli a vonnými drevami zaženie starosti všedného dňa a príjemne vás naladí. Kombinácia kvalitných esenciálnych olejov vytvorí nielen krásnu vôňu, ale tiež vám dopraje príjemný aromaterapeutický zážitok.

Parfumová voda v sebe spája sladké tóny mimózy s jemnou orientálnou vanilkou a vonnými drevami pochádzajúcimi z Južnej Ameriky. Zaujímavá vôňa vytvára pocit istoty a pokoja, dodáva pohodovú náladu a pomôže vám ľahko relaxovať. Esenciálne oleje z mimózy, vonných driev, vanilky a pačuli vás zahalia do exotickej sladkastej vône, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Nádhera | 5.11.2016 10:43:16 | Helen

Nádherná teplá sladká vůně pravé vanilky během dne jemně přechází do pačuli. Krásná vůně, výdrž úžasná. Otřela jsem na sebe jen čtvrtinu vzorkového kapesníčku a voněla jsem skoro celý den (8 hodin určitě!).

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Centaurea Cyanus Water1), Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Cinnamyl Alcohol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr