/    /    /  

Acorelle Parfémová voda Mandlové obilí 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Kategorie: Parfémové vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Acorelle Parfémová voda Mandlové obilí 50 ml

Mandle a květinový základ tvoří opravdu ojedinělou aromatickou kombinaci. Přírodní aroma Parfémované vody mandlové obilí Acorelle přináší uvolnění a vyrovnává vnitřní pnutí, působí proti stresu a dokáže předcházet nemocem. Tato vůně je živelná, nápadná a originální.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava – hořká mandle, palmarosa

Srdce – ylang

Základ – meruňka, momósa


TIP: Parfém má vysokou koncentraci éterických olejů, díky tomu vydrží déle a výrazněji vonět. Nepřehánějte to proto raději s aplikací, však přidat můžete vždycky.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr