/    /    /  

Acorelle Parfémová voda Neroli

Značka:
Množství: 3 ml, vonný kapesník
Další velikosti: 50 ml / 989 Kč 10 ml, roll-on / 359 Kč
Kategorie: Parfémové vody, Vzorky parfémových vod
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, NSF
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Acorelle Parfémová voda Neroli

Parfémová voda Acorelle Neroli vás zahalí do lehkých tónů citrusových plodů doplněných o jemné exotické květy. Osvěžující sladká vůně mandarinek a květů neroli vykouzlí jedinečnou ovocno-květinovou vůni, která vám vykouzlí úsměv na tváři a současně vám poskytne příjemný aromaterapeutický zážitek.

Parfémová voda v sobě spojuje sladkou uklidňující vůni mandarinek společně s osvěžujícími květy neroli, plody citronu, mátou, rozmarýnem a je podtržena květy růží a orientálním indickým jasmínem. Kombinace esenciálních olejů vytváří uvolňující jemnou vůni, která vás uklidní a přinese pocit vyrovnanosti. Osvěžující ovocné tóny doplněné o jemné květy vás přenesou do teplých letních dní, zatímco vás bude vůně doprovázet po celý den.

Použití: Aplikujte podle potřeby na pulzní body těla.

Acorelle Parfémová voda Neroli

Parfumová voda Acorelle Neroli vás zahalí do ľahkých tónov citrusových plodov doplnených o jemné exotické kvety. Osviežujúca sladká vôňa mandarínok a kvetov neroli vykúzli jedinečnú ovocno-kvetinovú vôňu, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári a súčasne vám poskytne príjemný aromaterapeutický zážitok.

Parfumová voda v sebe spája sladkú upokojujúcu vôňu mandarínok spoločne s osviežujúcimi kvetmi neroli, plodmi citróna, mätou, rozmarínom a je podtrhnutá kvetmi ruží a orientálnym indickým jazmínom. Kombinácia esenciálnych olejov vytvára uvoľňujúcu jemnú vôňu, ktorá vás upokojí a prinesie pocit vyrovnanosti. Osviežujúce ovocné tóny doplnené o jemné kvety vás prenesú do teplých letných dní, zatiaľ čo vás bude vôňa sprevádzať po celý deň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Parfum, Citrus Aurantium Amara Flower Distlillate2), Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol
1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr