/    /    /  

Acorelle Parfémová voda R jako Růže 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Kategorie: Parfémové vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Acorelle Parfémová voda R jako Růže 50 ml

Víte, proč je růže tak oblíbená? Protože růže značí pravou dámu. Ať už jako květina nebo lístek okvětní růže, tak stejně i aroma růřových keříků je kultivované, jemné, omamné a tajemné. Parfémovaná voda růže Acorelle harmonizuje a uvolňuje mysl a ducha. Něžná a jemná květinová vůně v sobě mísí akcenty růží, frézií, gerania a pořádnou dávku malin. 

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava – růže, geranium

Srdce – růže, frézie

Základ - malina

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Tip: Zapomeňte na osvěžující spreje a vonící vody, raději vyzkoušejte výhody parfémované vody Acorelle. Díky vysokému obsahu éterických olejů voní intenzivněji a vydrží déle.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Parfum, Centaurea Cyanus Flower Water2), Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool
1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr