/    /    /  

Acorelle Parfémová voda Růže

Značka:
Množství: 3 ml, vonný kapesník
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 989 Kč 10 ml, roll-on / 359 Kč
Kategorie: Parfémové vody, Vzorky parfémových vod
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, NSF
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
35
ks
Bez DPH 29 Kč

Acorelle Parfémová voda Růže

Parfémová voda Acorelle Růže v sobě spojuje květinové a ovocné tóny, které vám dodají pocit sebejistoty, ženskosti a také nadšení. Svěží ovocno- květinová vůně je jemná a nežná, zahalí vás do lehkého voňavého závoje, který vás bude doprovázet po dlouhou dobu. Kromě okouzlující vůně růží, geránia, frézie a malin se vám dostane i příjemného aromaterapeutického zážitku.

Parfémová voda v sobě spojuje množství kvalitních esenciálních olejů i květových vod, které společně vytvářejí jemnou ovocno- květinovou vůni. Ta vás příjemně povzbudí a dodá pocit sebejistoty. Kombinace růžových kvítků, šťavnatého exotického liči, geránia, svěží frézie a sladké maliny vytváří jedinečnou lehce nasládlou vůni, která vás potěší a dodá pocit ženskosti.

Použití: Aplikujte podle potřeby na pulzní body těla.

Acorelle Parfémová voda Růže

Parfumová voda Acorelle Ruža v sebe spája kvetinové a ovocné tóny, ktoré vám dodajú pocit sebaistoty, ženskosti a tiež nadšenie. Svieža ovocno-kvetinová vôňa je jemná a nežná, zahalí vás do ľahkého voňavého závoja, ktorý vás bude sprevádzať po dlhú dobu. Okrem očarujúcej vône ruží, geránie, frézie a malín sa vám dostane aj príjemného aromaterapeutického zážitku.

Parfumová voda v sebe spája množstvo kvalitných esenciálnych olejov aj kvetových vôd, ktoré spoločne vytvárajú jemnú ovocno-kvetinovú vôňu. vás príjemne povzbudí a dodá pocit sebaistoty. Kombinácia ružových kvietkov, šťavnatého exotického liči, geránie, sviežej frézie a sladkej maliny vytvára jedinečnú ľahko sladkastú vôňu, ktorá vás poteší a dodá pocit ženskosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Rosa Damascena Flower Water1), Parfum, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr