/  

Biofloral Parfémová voda s květy Dr. Bacha vitalita 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Kategorie:
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Biofloral Parfémová voda s květy Dr. Bacha vitalita 100 ml

PŮVODNÍ CENA 935 KČ

S rozmarýnem a bergamotem. Parfémový elixír VITALITA obohacuje pět Bachových esencí (oliva, dub letní, habr, jilm a rožec). Tento elixír je proto doporučován při stavech fyzické a psychické únavy. Pomůže zlepšit koncentraci a nalézt nový elán. Transformuje Vaši únavu v novou energii a připraví Vás ke konfrontaci s výzvami života.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO, METHODE ORIGINALE ET DANS L'ESPRIT DU DR. BACH
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: skleněný obal, papírový přebal

INCI: Alcohol*, aqua, Urtica dioica extract*, Olea europaea*, Quercus robur*, Carpinus betulus*, Ulmus procera*, Ceratostigma willmottiana*, parfum*, citral*, linalool*, limonene*
*z ekologického zemědělství

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Němec Ulrich RAMPP se usadil v srdci hor Auvergne v roce 1979. Dům si postavil z ekologických materiálů vlastníma rukama na výšině vulkanických hor. A tam začíná příběh Biofloralu. Instinkt ho vedl k výzkumům, jak zajistit a udržet nejlepší kvalitu darů, které nám nabízí příroda. Od té doby je Biofloral velice uznávaný za vysokou kvalitu svých produktů. Společnost se zaměřuje na ruční výrobu a zkoumá nové možnosti spolupůsobení produktů. Díky svým výrobkům umožňuje BIOFLORAL každému vejít na území pramene řeky Loiry a získat užitek z bohatých darů této jedinečné oblasti. S rostoucím úspěchem rozšířila společnost i své zázemí a za původním domem Ulricha Ramppa postavila nový dům z přírodních a obnovitelných materiálů - kamene, dřeva a terrakoty, zateplený ovčí vlnou z Auvergne. Dešťová voda se shromažďuje v nádrži a elektrická energie pochází ze 100% obnovitelných zdrojů, vyrábí ji sluneční kolektory a vodní mlýny.Srdce architektury tvoří záhony květin a bylin a vyzařují do okolí ducha této společnosti. Výrobní postupy firmy BIOFLORAL jsou inspirovány mnoha rukopisy pocházejícími ze středověku i z dalších období. Postupy jsou pečlivě dodrežovány, elixíry tedy působí v lidském těle celistvě a do hloubky. Pro některé z nich je nezbytné nechat je zrát několik měsíců, než jsou připraveny k použití.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Biofloral
F-43260
Saint-Pierre-Eynac
France
www.biofloral.fr

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

BIOFLORAL INC.
675, montée St-François
H7C 2S8 Laval (Québec)
Francie
tel: 450.664.4844
http://www.biofloral.com