/    /    /  

Acorelle Parfémová voda Tiaré

Značka:
Množství: 3 ml, vonný kapesník
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 989 Kč 10 ml, roll-on / 359 Kč
Kategorie: Parfémové vody, Vzorky parfémových vod
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, NSF
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
35
ks
Bez DPH 29 Kč

Acorelle Parfémová voda Tiaré

Parfémová voda Acorelle Tiaré uvolní vaše smysly jemnou květinovo-orientální vůní s tóny citrusových plodů. Kombinace osvěžujícího pomeranče a mandarinky se sladkou exotickou vanilkou a jasmínem, tiaré a ylang ylang vytváří jedinečnou uklidňující vůni, která napomáhá zklidnění a relaxaci smyslů. Kromě příjemné vůně se vám dostane i aromaterapeutického zážitku.

Parfémová voda v sobě spojuje množství kvalitních esenciálních olejů a květových vod, které vytváří lehkou orientální vůni. Exotická květinová vůně tiaré, jasmínu a ylang ylang je doplněna o svěží citrusové plody a je podtržena sladkou hřejivou vanilkou. Květinové tóny vás zklidní a příjemně naladí, zatímco vás bude vůně doprovázet po celý den.

Použití: Aplikujte podle potřeby na pulzní body těla.

Acorelle Parfémová voda Tiaré

Parfumová voda Acorelle Tiaré uvoľní vaše zmysly jemnou kvetinovo-orientálnou vôňou s tónmi citrusových plodov. Kombinácia osviežujúceho pomaranča a mandarínky so sladkou exotickou vanilkou a jazmínom, tiaré a ylang ylang vytvára jedinečnú upokojujúcu vôňu, ktorá napomáha upokojeniu a relaxácii zmyslov. Okrem príjemnej vône sa vám dostane aj aromaterapeutického zážitku.

Parfumová voda v sebe spája množstvo kvalitných esenciálnych olejov a kvetových vôd, ktoré vytvárajú ľahkú orientálnu vôňu. Exotická kvetinová vôňa tiaré, jazmínu a ylang ylang je doplnená o svieže citrusové plody a je podtrhnutá sladkou hrejivou vanilkou. Kvetinové tóny vás upokoja a príjemne naladia, zatiaľ čo vás bude vôňa sprevádzať po celý deň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Parfum, Centaurea Cyanus Water1), Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr