/    /    /    /  

Herba Medica Pektin

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Trávení, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Pektin

Doplněk stravy Pektin Herba Medica je bylinným přírodním přípravkem, který příznivě působí na trávicí systém a hladinu cholesterolu i tuku v krvi. Obsažený jablečný pektin zlepšuje metabolismus, pomáhá při rozkládání tuků a celkově normalizuje funkce trávicího systému.

Jablečný pektin také příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu a tuku v krvi, je vhodný jako první pomoc při plynatosti nebo nadýmání. Pozitivně působí při celulitidě a nadváze, napomáhá pročištění organismu. Zlepšuje metabolismus tuků, čímž přispívá k regulaci váhy.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: Dospělí: 2 tablety 2-3krát denně. Děti do 3 let: 1 tablety 1-2krát denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do tří let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Pektin

Doplnok stravy Pektín Herba Medica je bylinným prírodným prípravkom, ktorý priaznivo pôsobí na tráviaci systém a hladinu cholesterolu i tukov v krvi. Obsiahnutý jablčný pektín zlepšuje metabolizmus, pomáha pri rozkladaní tukov a celkovo normalizuje funkciu tráviaceho systému.

Jablčný pektín tiež priaznivo ovplyvňuje hladinu cholesterolu a tuku v krvi, je vhodný ako prvá pomoc pri plynatosti alebo nadúvaní. Pozitívne pôsobí pri celulitíde a nadváhe, napomáha prečisteniu organizmu. Zlepšuje metabolizmus tukov, čím prispieva k regulácii váhy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Jablečný pektin (WEJ-3F), Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý
i
i

obal: plastový, skleněný
příznivé účinky: cholesterol, redukce váhy, žaludeční problémy
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz