/    /    /    /  

Caribbean Sun Pemza bílá, EPW 605

Značka:
Množství: 1 ks, 5-7 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Mořské houby, Dárky pro babičky
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
49
ks
Bez DPH 41 Kč

Caribbean Sun Pemza bílá, EPW 605

Caribbean Sun Pemza bílá je skvělou pomůckou pro vaši každodenní koupel či sprchování. Efektivně odstraňuje zhrubělou kůži a je vhodná pro pokožku celého těla. Jedná se o zcela přírodní produkt, jenž neobsahuje žádné další přidané syntetické ingredience a je bohatá na mnoho prospěšných látek a stopových prvků.

Použití pemzy si vychutnáte nejen ve sprše či vaně, ale je výborným doplňkem také do sauny, kdy dochází k otevření pórů pokožky, a tím i zvýšení účinků jakékoliv péče o kůži. Přírodní pemza jemně, avšak vysoce účinně odstraňuje zrohovatělé kožní buňky, vyhlazuje pokožku a napomáhá podporovat přirozenou mikrocirkulaci v tkáních.

Pemza má zároveň vysoký obsah minerálů a stopových prvků, které působí příznivě na kvalitu pokožky. Podporuje odplavování toxinů a škodlivých látek z těla. Navrací pokožce zdravý vzhled a díky podpoře lokálního prokrvení působí preventivně proti otokům či celulitidě. 

Použití: Namočte pemzu pod tekoucí vodou a jemně masírujte požadovanou oblast. Po použití opláchněte teplou vodou a nechte proschnout.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pemza (100 %)
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Aris Trust s.r.o.
U Špýcharu 31
391 56 Tábor
Česká republika
www.morskahouba.cz