/    /    /    /    /  

Farfalla Pěna koupelová Divoká růže 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Kategorie: Pěny do koupele
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Farfalla Pěna koupelová Divoká růže 200 ml

Farfalla Koupelová pěna Divoká růže má hluboce relaxační a zklidňující účinky díky jedinečnému luxusnímu aromatu královny květin. Tímto honosným jménem je již po staletí nazývána právě růže, jež je oblíbenou součástí kosmetiky, parfémů i dalších přípravků. Její silice má mírné protizánětlivé účinky, je proto vhodná pro všechny typy pokožky včetně podrážděné a citlivé, které přináší potřebnou úlevu.

Vyživující vlastnosti extraktu z růže mají příznivé účinky na pleť i pokožku těla, dodávají jí hloubkovou hydrataci a rozjasnění. Její jemná něžná květinová vůně zlepšuje náladu, napomáhá odstranit pocity psychické tenze a harmonizovat hormonální pochody v těle. Díky této bohaté přírodní pěnové koupeli se budete cítit odpočinutě a vyrovnaně.

Nová řada koupelových přípravků spojuje vůni a péči o pleť do jedinečné kompozice obsahující květové vůně, vzácná dřeva a tradiční dálnovýchodní koření. Čistý rostlinný glycerin je smíchán s vodou a vytváří tak lehký hydratační štít, který brání pokožku před vysycháním. Na rozdíl od olejových koupelí, glycerin nezanechává mastný povlak na vaně a je biologicky odbouratelný. Spolu s rostlinnými a bylinnými silicemi tak zajistí dokonalý relaxační a aromateraputický zážitek.

Použití: Přidejte dvě polévkové lžíce do teplé tekoucí vody. Před použitím protřepejte. Doporučená doba koupele 15-20 minut.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Coco Glucoside, Alcohol, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Parfum (Essential Oils), Glycerin, Xanthan Gum, Lactic Acid, Hydrolized Wheat Protein, Citronellol1), Geraniol1), Linalool1), Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
vůně - druh: růže

Výrobce

Farfalla Essentials AG
Florastrasse 18
8610 Uster
Švýcarsko
www.farfalla.ch