/    /    /    /    /  

Farfalla Pěna koupelová Shangri La 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Kategorie: Pěny do koupele
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Farfalla Pěna koupelová Shangri La 200 ml

Farfalla Koupelová pěna Shangri La vás okouzlí jedinečnou harmonicky vyváženou směsí esenciálních olejů a silic, jež vám přinesou dokonalé uvolnění a hlubokou relaxaci. Exotická vůně tropických květů plumérie zahalí vaši lázeň do magického oblaku s dotekem smyslnosti. Aromaterapeutický efekt bohaté pěnové koupele vám poskytne pocit okamžitého zklidnění a souznění s tělem a myslí.

Neodolatelně sladká vanilka zapůsobí na všechny vaše smysly a díky mírně antiseptickým účinkům má příznivý vliv i na kvalitu a hebkost pokožky. Podporuje mozkovou činnost a napomáhá odplavit stres a starosti všedního dne. Složení je doplněno jedinečnou vůní ylang-ylangu, který působí jako přírodní antidepresivum a navozuje emocionální rovnováhu.

Nová řada koupelových přípravků spojuje vůni a péči o pleť do jedinečné kompozice obsahující květové vůně, vzácná dřeva a tradiční dálnovýchodní koření. Čistý rostlinný glycerin je smíchán s vodou, a vytváří tak lehký hydratační štít, který brání pokožku před vysycháním. Na rozdíl od olejových koupelí, glycerin nezanechává mastný povlak na vaně a je biologicky odbouratelný. Spolu s rostlinnými a bylinnými silicemi tak zajistí dokonalý relaxační a aromateraputický zážitek.

Použití: Přidejte dvě polévkové lžíce do teplé tekoucí vody. Před použitím protřepejte. Doporučená doba koupele 15-20 minut.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Coco Glucoside, Alcohol, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Parfum (Essential Oils), Glycerin, Xanthan Gum, Lactic Acid, Hydrolized Wheat Protein, Citronellol1), Geraniol1), Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Farfalla Essentials AG
Florastrasse 18
8610 Uster
Švýcarsko
www.farfalla.ch