/    /    /    /    /  

Santé Pěnové tužidlo Styling Foam 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tužidla na vlasy
Certifikáty: BDIH, NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
294
ks
Bez DPH 243 Kč

Santé Pěnové tužidlo Styling Foam 150 ml

Pěnové tužidlo Santé je vhodné nejenom pro fixaci účesu a dodání objemu, ale také chrání vlasy před poškozením během fénování či žehlení. Složení na bázi rostlinných proteinů vlas lehce obalí, zacelí jej a dodá přirozený vzdušný objem. Tužidlo také poskytuje vlasům živiny a vitaminy, udržuje je pružné a zdravé.

Pěnové tužidlo vám pomůže perfektně vytvarovat a zafixovat finální tvar účesu a zároveň o vlasy pečuje. Tužidlo v sobě totiž spojuje pivo, bohaté na vysoký podíl minerálních látek a vitaminů, s provitaminem B5. Tyto látky o vlas aktivně pečují, udržují jej pružný a lesklý.

O ochranu vlasů před třepením při úpravě horkým vzduchem se postarají pšeničné proteiny a extrakty z hedvábí, které vlas bez nežádoucího zatížení obalí a lehce uhladí jeho strukturu. Za pomoci pěnového tužidla snadno docílíte požadovaného účesu a současně o vlasy pečujete, vyživujete a chráníte před poškozením.

Použití: Malé množství pěny aplikujte rovnoměrně do délek umytých ručníkem vysušených vlasů. Účes upravte podle zvyku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Beer, Alcohol1), Glucose, Glycerin, Coco Glucoside, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Sodium PCA, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Wheat Protein, Arginine, Citric Acid, Parfum2), Linalool, Geraniol, Citral, Limonene
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

SANTE Naturkosmetik GmbH
Zur Kräuterwiese
31020 Salzhemmendorf
Německo
www.sante-kosmetika.cz