/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Pepř černý 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Nobilis Tilia Pepř černý 5 ml

Nobilis Tilia Pepř černý je éterický olej bez syntetických příměsí s komplexním účinkem na psychickou i fyzickou stránku organismu. Jeho vůně je typicky ostrá a kořeněná. Má silný tonizační efekt a dlouhodobě podporuje lokální prokrvení v tkáních.

Pepřový olej působí především na oblast žaludku, bojuje proti nadýmání a celkově podporuje trávení. Účinně ulevuje i od chronických bolestí, zejména pak při revmatismu, dně a zánětech krční páteře. Jeho podpůrný efekt oceníte také při dně a chudokrevnosti.

Éterický olej z černého pepře významně prohřívá svaly a klouby a zároveň pomáhá při infekcích dýchacího traktu, jako je chřipka a nachlazení. Napomáhá odstranit únavu, zmírňuje otoky a působí proti zimomřivosti. Posiluje vůli a odvahu ducha.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Piper Nigrum Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz