/    /    /    /  

Energy Peralgin

Značka:
Množství: 120 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Vlasy a kůže, Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
532
ks
Bez DPH 463 Kč

Energy Peralgin

Energy Peralgin je přírodní bioinformační přípravek s obsahem olejů a extraktů ze zdraví prospěšných rostlin a exotických hub. Díky unikátnímu složení posiluje a harmonizuje přirozenou imunitu, působí proti rozmanitým projevům přecitlivělosti či nesnášenlivosti. Je vhodný pro dlouhodobé i nárazové používání v období zvýšených obtíží týkajících se dýchacího systému jako je chřipka, rýma či nachlazení.

Přípravek obsahuje jedinečný výtažek z perily křovité, jednoleté byliny, jež je díky své příjemné chuti oblíbená jak v kuchyni, tak už více než 3000 let v tradiční východní medicíně. Její účinnost je úzce spojena s dýchacím traktem, kdy se využívá jako podpůrný prostředek mimo jiné při astmatu, kašli či chřipce. Má pozitivní vliv také na nervový systém a gynekologické záněty, působí mírně sedativními účinky a pomáhá odstraňovat křeče a bolesti hlavy.

Díky antiseptickým, antioxidačním a antibakteriálním vlastnostem je extrakt z perily prospěšný při celé řadě infekčních onemocnění. Je vhodný také pro ženy v hormonálně náročných obdobích, jako je například klimakterium. Výtažek z perily má tonizující efekt na kožní póry, proto napomáhá při nadměrném pocení a je vhodný jako přírodní širokospektrální přípravek pro posílení celkové obranyschopnosti organismu.

Použití: Po třech týdnech používání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 1-3x denně.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let a osoby přecitlivělé na sójové produkty.

Energy Peralgin

Energy Peralgin je prírodný bioinformačný prípravok s obsahom olejov a extraktov zo zdraviu prospešných rastlín a exotických húb. Vďaka unikátnemu zloženiu posilňuje a harmonizuje prirodzenú imunitu, pôsobí proti rozmanitým prejavom precitlivelosti či neznášanlivosti. Je vhodný na dlhodobé aj nárazové používanie v období zvýšených ťažkostí týkajúcich sa dýchacieho systému ako je chrípka, nádcha, či prechladnutie. 

Prípravok obsahuje jedinečný výťažok z perily krovitej, jednoročnej byliny, ktorá je vďaka svojej príjemnej chuti obľúbená ako v kuchyni, tak už viac ako 3000 rokov v tradičnej východnej medicíne. Jej účinnosť je úzko spojená s dýchacou sústavou, kde sa využíva ako podporný prostriedok okrem iného pri astme, kašli, či chrípke. Má pozitívny vplyv taktiež na nervový systém a gynekologické zápaly, pôsobí mierne sedatívnymi účinkami a pomáha odstraňovať kŕče a bolesti hlavy.

Vďaka antiseptickým, antioxidačným a antibakteriálnym vlastnostiam je extrakt z perily prospešný pri celom rade infekčných ochorení. Je vhodný takisto pre ženy v hormonálne náročných obdobiach, ako je napríklad klimaktérium. Výťažok z perily má tonizujúci efekt na kožné póry, preto napomáha pri nadmernom potení a je vhodný ako prírodný širokospektrálny prípravok na posilnenie celkovej obranyschopnosti organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Gelatin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Perilla Frutescens Extract, Glycerin, Magnesium Oxide, Borago Officinalis Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Extract, Cordyceps Sinensis Extract, Aqua, Valeriana Officinalis Extract, Calcium Carbonate, Glyceryl Monostearate, Caramel
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz