/    /  
přeskočit na produkty značky >>

PERLAX

Značka PERLAX

Italská značka PERLAX nabízí profesionální zubní pasta a gely, které jsou a až 99 % tvořené přírodními surovinami. Přináší kvalitní péči o zuby i dásně, které je k ústní dutině zároveň šetrná a zanechává svěží dech. Zubní pasty a gely jsou vyrobeny bez umělých sladidel, parabenů, sulfátů, PEGů apod. Obsahují kvalitní přírodní extrakty, jako lišejník, propolis či šalvěj, které dbají o zdraví zubů a dásní.

V sortimentu firmy PERLAX naleznete pasty bez fluoru, jež pomáhají remineralizovat sklovinu a ničit škodlivé bakterie, a předcházet tak vzniku zubního kazu i plaku. Zároveň mají dezinfekční účinky, posilují dásně a zabraňují nepříjemnému pachu v ústech. Některé z past PERLAX navíc nabízí bělicí účinky, a hloubkově tak zuby vyčistí a zbaví nežádoucí pigmentace od čaje, kávy či vína. V sortimentu naleznete také zubní pastu bez máty (mentolu), která je plně kompatibilní s homeopatickou léčbou.

Řazení: Certifikát:
75 ml
119
Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-). Bělící zubní pasta s propolisem, šalvějí a stévií
75 ml
119
Zubní gel s výtažky z Aloe vera či heřmánku šetrně čistí citlivé zuby, zklidňuje dásně a díky esenciálnímu oleji z máty příjemně osvěžuje dech.
1-2 z 2první