/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Pimentovník 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
194
ks
Bez DPH 160 Kč

Nobilis Tilia Pimentovník 10 ml

Nobilis Tilia Pimentovník je čistý éterický olej bez přidaných syntetických látek. Jeho aroma je mírně kořeněné se svěžími tóny a má příznivý vliv na tělo i mysl. Pimentovník má přirozené antiseptické a dezinfekční účinky, brání množení škodlivých mikroorganismů a působí při infekcích.

Éterický olej z pimentovníku je skvělým doplňkovým přípravkem při zánětech dýchacích cest, kdy podporuje jejich pročištění a uvolnění. Jeho použití je doporučováno zejména v období zvýšeného výskytu chřipky a nachlazení. Zároveň zvyšuje nízký krevní tlak a tonizuje cévy.

Piemntovník posiluje nervový systém, pomáhá odstranit problémy se sníženou koncentrací a zmírňuje únavu. Podporuje prokrvení v tkáních a prohřívá je. Zároveň stabilizuje duševní rovnováhu a působí jako přírodní antidepresivum. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz