/    /    /    /    /    /  

Ecce Vita Pitta čaj, pro letní období a kondici

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
99
ks
Bez DPH 86 Kč

Ecce Vita Pitta čaj, pro letní období a kondici

Ecce Vita Pitta čaj pro konstituci Pitta, letní období a kondici je směsí ajurvédských bylin bez jakýchkoliv dalších přídavků, která působí příznivě na imunitu. Obsažené bylinky harmonizují energii Pitta, pomáhají udržet celkovou kondici a podporují obranyschopnost organismu. Zároveň přispívají ke správné činnosti trávicího ústrojí.

Čaj díky kombinaci plodu fenyklu, listu máty a květu heřmánku podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, a zlepšuje tak odolnost vůči bakteriím a virům během letního období. Emblika lékařská působí příznivě na trávení a přispívá ke správné činnosti střev. Kotvičník nejen pomáhá udržovat tělo v kondici, ale má pozitivní vliv například i na kardiovaskulární systém. Čajová směs je obohacená o listy citronové trávy, lístky růže a květy jasmínu, které jí dodávají zajímavou ovocně svěží vůni a chuť.

Příprava: Sáček s čajem zalijte 250 ml vroucí vody a nechte louhovat minimálně 3 minuty. Čaj pijte teplý. Můžete jej dochutit medem. Užívejte 1-3krát denně.

Upozornění: Čaj není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Jedná se o doplněk stravy, který neslouží jako náhrada pestré stravy.

Ecce Vita Pitta čaj, pro letní období a kondici

Ecce Vita Pitta čaj pre konštitúciu Pitta, letné obdobie a kondíciu je zmesou ajurvédskych bylín bez akýchkoľvek ďalších prídavkov, ktorá pôsobí priaznivo na imunitu. Obsiahnuté bylinky harmonizujú energiu Pitta, pomáhajú udržať celkovú kondíciu a podporujú obranyschopnosť organizmu. Zároveň prispievajú k správnej činnosti tráviaceho ústrojenstva.

Čaj vďaka kombinácii plodu feniklu, listu mäty a kvetu harmančeka podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, a zlepšuje tak odolnosť voči baktériám a vírusom počas letného obdobia. Embilika lekárska pôsobí priaznivo na trávenie a prispieva k správnej činnosti čriev. Kotvičník nielen pomáha udržiavať telo v kondícii, ale má pozitívny vplyv napríklad aj na kardiovaskulárny systém. Čajová zmes je obohatená o listy citrónovej trávy, lístky ruže a kvety jazmínu, ktoré jej dodávajú zaujímavú ovocne sviežu vôňu a chuť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Fenykl plod, Jasmín květ, Emblika lékařská ovoce, Máta list, Heřmánek lékařský květ, Kotvičník zemní kořen, ovoce, Voňatka citrónová list, Růže (lístky)
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/