/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Plantes et Parfums

Značka Plantes et Parfums

Francouzská značka Plantes et Parfums funguje od roku 1983 a nabízí ručně vyráběné produkty s tradičními vůněmi Provance. Levandule je sklízena malými místními farmáři a při výrobě je dbáno o kvalitu surovin, tradiční postupy i respekt k přírodě.

Plantes et Parfums nabízí široké spektrum tělové, pleťové a také parfémy, toaletní vody či vůně do interiérů. V sortimentu značky ale naleznete také různé potraviny, jako je pesto, olivy, marmelády, sirupy či kořeněná sůl.

Součástí produktů jsou kromě levandule také další aromatické byliny či olivový olej pocházející z různých částí Francie. Ve složení ale najdete i další kvalitní suroviny pocházející z celého světa, například éterické oleje, bambucké máslo či vysoce ceněný arganový olej.

Řazení: Certifikát:
516
Pánská toaletní voda se svěžími citursovými tóny v kombinaci s dřevitým základem je příjemným osvěžením pro každý den.
516
Toaletní voda Boisé je svěží pánskou dřevitou vůní, která v sobě snoubí nasládlé tóny santalu, cedru a zemitého pačuli.
516
Smyslná toaletní voda pro muže milující sport v sobě kombinuje citrusové a dřevité tóny doplněné měkkou vůní pižma a dotykem ambry.
516
Pánská toaletní voda Vetiver v sobě spojuje osvěžující citrusové tóny s dotyky dřevité vůně cedru a santalu a nasládlou hřejivou tonku.
1-4 z 4první