/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Pleťová mlha na make-up 50 ml

Makeup mist

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Fixace make-upu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
429
ks
Bez DPH 355 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Pleťová mlha na make-up 50 ml

Pleťová mlha pro fixaci make-upu Lily Lolo pomáhá fixovat make-up během celého dne, dodává mu vyšší odolnost proti otěru a zabraňuje usazování make-upu v jemných vráskách a pórech obličeje. Navíc obsahuje i panthenol a pečující přírodní extrakty z aloe vera, zeleného čaje, granátového jablka a goji.

Pleťová mlha je nejen skvělým pomocníkem pro zafixování make-upu, ale navíc díky šťávě z listů aloe vera a panthenolu zklidňuje a hydratuje pleť během celého dne. Extrakty z listů zeleného čaje, jadérek granátového jablka a plodů goji jsou plné prospěšných antioxidantů, které dodávají pleti výživu a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy způsobujícími její předčasné stárnutí.

Použití: Mlhu před použitím důkladně protřepejte. Poté nastříkejte ze vzdálenosti asi 25 cm od obličeje na nalíčenou pleť ve směru X a T.

Upozornění: Vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasažení oči vypláchněte čistou vodou.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Pleťová mlha na make-up 50 ml

Pleťová hmla pre fixáciu make-upu Lily Lolo pomáha fixovať make-up počas celého dňa, dodáva mu vyššiu odolnosť proti oteru zabraňuje usadzovaniu make-upu v jemných vráskach a póroch tváre. Navyše obsahuje aj panthenol a ošetrujúce prírodné extrakty z aloe vera, zeleného čaju, granátového jablka a goji.

Pleťová hmla je nielen skvelým pomocníkom pre zafixovanie make-upu, ale navyše vďaka šťave z listov aloe vera a panthenolu upokojuje a hydratuje pleť počas celého dňa. Extrakty z listov zeleného čaju, jadierok granátového jablka a plodov goji sú plné prospešných antioxidantov, ktoré dodávajú pleti výživu a chránia ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi spôsobujúcimi jej predčasné starnutie. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Glycerin, Panthenol, Pottasium Sorbate, Sodium Benzoate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Citrus Paradisi Seed Extract, Citric Acid, Lycium Chinense (Goji Berry) Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Camelia Sinensis Leaf Extract
i
i

obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz