/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Pleťová voda bioaktivní, anti-age de luxe 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Pleťové vody
Produktová řada: Nobilis Anti Age de Luxe
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
524
ks
Bez DPH 433 Kč

Nobilis Tilia Pleťová voda bioaktivní, anti-age de luxe 100 ml

Bioaktivní pleťová voda Nobilis Tilia aktivně regeneruje a zklidňuje všechny typy pleti díky složení plnému růžové vody a dalších rostlinných výtažků. Voda pokožku nejenom že spolehlivě dočistí, ale také zjemní, harmonizuje a dodá zdravý sjednocený vzhled. Pleťová voda je vhodná nejenom pro zralou pokožku, ale i pro ty, kdo chtějí dosáhnout jemné pružné pleti.

Základ pleťové vody tvoří růžová voda. Ta má výborné zklidňující a harmonizující účinky, uzamyká v pleti potřebnou hydrataci, vyrovnává její barevný tón a zároveň pleť lehce tonizuje. Růžová voda v kombinaci s výtažky z přesličky rolní aktivně podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, pleť vypíná, a chrání ji tak před ztrátou elasticity.

Kombinace účinných látek zjemňuje nejenom zralou pleť, sjednocuje její barvu a dodává pokožce zdravý pěstěný vzhled. Pleťová voda je vhodná pro dočištění všech typů pleti, které potřebují dodat jemnost, pružnost a zároveň potřebují posílit.

Použití: Malé množství vody aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje, krku i dekoltu.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťovou vodu v kombinaci s ostatními bioaktivními anti-age produkty.

Nobilis Tilia Pleťová voda bioaktivní, anti-age de luxe 100 ml

Bioaktívna pleťová voda Nobilis Tilia regeneruje a upokojuje všetky typy pleti vďaka zloženiu plnému ružovej vody a ďalších rastlinných výťažkov. Voda pokožku nielenže spoľahlivo dočistí, no tiež zjemní, harmonizuje a dodá zdravý zjednotený vzhľad. Pleťová voda je vhodná nielen na zrelú pokožku, ale aj pre tých, ktorí chcú dosiahnuť jemnú pružnú pleť.

Základ pleťovej vody tvorí ružová voda. Tá má výborné upokojujúce a harmonizujúce účinky, uzamyká v pleti potrebnú hydratáciu, vyrovnáva jej farebný tón a zároveň pleť ľahko tonizuje. Ružová voda v kombinácii s výťažkami z prasličky roľnej aktívne podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu, pleť vypína, a chráni ju tak pred stratou elasticity.

Kombinácia účinných látok zjemňuje nielen zrelú pleť, zjednocuje jej farbu a dodáva pokožke zdravý pestovaný vzhľad. Pleťová voda je vhodná na dočistenie všetkých typov pleti, ktoré potrebujú dodať jemnosť, pružnosť a zároveň potrebujú posilniť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Rosa Damascena Flower Water, Glycerin, Equisetum Arvense Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Aqua, Panthenol, Lactic Acid
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Nobilis Anti Age de Luxe
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz