/    /    /    /  

Nobilis Tilia Pleťová voda citron a grep 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ostatní produkty pro psychickou pohodu, Pleťové vody, Bolest hlavy
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Nobilis Tilia Pleťová voda citron a grep 200 ml

Pleťová voda s výtažky z citronu a grepu Nobilis Tilia spolehlivě dočišťuje a zároveň pečuje o mastnou problematickou pokožku, osvěžuje ji a působí antibakteriálně. Rostlinné extrakty sjednocují barevný tón pokožky, šetrně bělí drobné skvrnky a harmonizují činnost mazových žláz. Díky pleťové vodě je pokožka čistší, jemnější a méně náchylná ke tvorbě nedokonalostí.

Esenciální oleje z citronu a grepu mají skvělé antibakteriální a dezinfekční účinky, pokožku účinně čistí a zároveň stabilizují činnost mazových žláz. Problematická pleť je tak čistější, získává zdravou sjednocenou barvu a je méně náchylná ke tvorbě nedokonalostí. Esenciální oleje pleť také šetrně bělí drobné flíčky po akné a chrání pokožku před vznikem pigmentových skvrn.

Pleťová voda je vhodná pro každodenní péči a dočištění normální, smíšené i mastné pleti, odstraňuje nečistoty, přebytečný kožní maz i zbytky make-upu, aniž by pokožku zbytečně dráždila. Je také skvělým pomocníkem pro osvěžení pokožky kdykoliv během dne v klimatizovaných místnostech či během horkých letních dnů.

Použití: Malé množství vody naneste na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Vodu také můžete nakapat do čistých dlaní a vklepat ji přímo do pokožky.

Tip: Pleťová voda je také vhodná pro osvěžení pokožky kdykoliv během dne.

Nobilis Tilia Pleťová voda citron a grep 200 ml

Pleťová voda s výťažkami z citrónu a grepu Nobilis Tilia spoľahlivo dočisťuje a zároveň ošetruje mastnú problematickú pokožku, osviežuje ju a pôsobí antibakteriálne. Rastlinné extrakty zjednocujú farebný tón pokožky, šetrne bielia drobné škvrnky a harmonizujú činnosť mazových žliaz. Vďaka pleťovej vode je pokožka čistejšia, jemnejšia a menej náchylná na tvorbu nedokonalostí.

Esenciálne oleje z citrónu a grepu majú vynikajúce antibakteriálne a dezinfekčné účinky, pokožku účinne čistia a zároveň stabilizujú činnosť mazových žliaz. Problematická pleť je tak čistejšia, získava zdravú zjednotenú farbu a je menej náchylná na tvorbu nedokonalostí. Esenciálne oleje takisto šetrne bielia drobné fliačiky po akné a chránia pokožku pred vznikom pigmentových škvŕn.

Pleťová voda je vhodná na každodennú starostlivosť a dočistenie normálnej, zmiešanej aj mastnej pleti, odstraňuje nečistoty, prebytočný kožný maz aj zvyšky make-upu bez toho, aby pokožku zbytočne dráždila. Je taktiež vynikajúcim pomocníkom na osvieženie pokožky kedykoľvek počas dňa v klimatizovaných miestnostiach či počas horúcich letných dní.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin, Panthenol, Citrus Grandis Peel Oil, Citrus Medica Limonum Peel Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz