/    /    /    /  

Nobilis Tilia Pleťová voda hřebíčková 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ústní vody, Pleťové vody, Kosmetika na akné
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
4,3/5 4 hlasy
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Nobilis Tilia Pleťová voda hřebíčková 200 ml

Hřebíčková pleťová voda Nobilis Tilia spolehlivě dočišťuje a zároveň pečuje o mastnou problematickou pleť náchylnou k tvorbě zánětů. Hřebíčkový olej má výborné protizánětlivé účinky, pokožku zklidňuje, mírní začervenání a brání opětovnému rozšíření zánětu.

Hřebíčkový olej je bohatý na množství silic, které působí protizánětlivě, pleť dezinfikují a stabilizují funkci mazových žláz. Hřebíček harmonizuje smíšenou zánětlivou pleť, napomáhá rychlému hojení akné a mírní začervenání pleti. Pleťová voda je vhodná pro každodenní dočistění pokožky celého obličeje i pro lokální péči o akné, ale také jako obklad pro podrážděnou zanícenou pleť.

Použití: Malé množství vody naneste na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Vodu také můžete nakapat do čistých dlaní a vklepat ji přímo do pokožky.

Tip: Hřebíčková voda je vhodná i pro výplachy dutiny ústní při bolestech zubů či výskytu aftů.

Nobilis Tilia Pleťová voda hřebíčková 200 ml

Klinčeková pleťová voda Nobilis Tilia spoľahlivo dočisťuje a zároveň ošetruje mastnú problematickú pleť náchylnú na tvorbu zápalov. Klinčekový olej má výborné protizápalové účinky, pokožku upokojuje, mierni začervenanie a bráni opätovnému rozšíreniu zápalu.

Klinčekový olej je bohatý na množstvo silíc, ktoré pôsobia protizápalovo, pleť dezinfikujú a stabilizujú funkciu mazových žliaz. Klinček harmonizuje zmiešanú zápalovú pleť, napomáha pri rýchlom hojení akné a mierni začervenanie pleti. Pleťová voda je vhodná na každodenné dočistenie pokožky celej tváre aj na lokálnu starostlivosť o akné, no tiež aj ako obklad na podráždenú zapálenú pleť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

výborná pleťová voda | 25.4.2015 18:04:35 | N

Nevysušuje, odstraní poslední zbytky makeupu a přitom je velmi jemná, nevadí mi ani v očním okolí. Vůně autenticky hřebíčková :)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin, Panthenol, Eugenia Caryophyllus Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Eugenol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz