/    /    /    /  

Nobilis Tilia Pleťová voda mateřídoušková 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ostatní produkty pro psychickou pohodu, Pleťové vody, Bolest hlavy
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
4,8/5 6 hlasů
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Nobilis Tilia Pleťová voda mateřídoušková 200 ml

Mateřídoušková pleťová voda Nobilis Tilia pečuje o potřeby mastné i smíšené pokožky náchylné ke tvorbě nedokonalostí. Rostlinné látky pokožku čistí, odstraňují přebytečný kožní maz a zároveň hojí pupínky i akné. Problematická pleť je čistší, méně se mastí a získává zdravý pěstěný vzhled.

Pleťová voda aktivně čistí a zklidňuje problematickou mastnou pokožku díky obsahu výtažku z mateřídoušky. Ta je bohatá na množství silic, které mají výborné antibakteriální a léčivé vlastnosti, mastnou pleť čistí do hloubky a uvolňují nečistoty usazené v pleťových pórech.

Kromě toho mateřídouška skvěle podporuje prokrvení pleti, napomáhá tak snadnějšímu vstřebávání účinných látek do pokožky a zároveň urychluje regeneraci poškozené pleti. Mastná problematická pleť je tak v jednom kroku nejen vyčištěna, ale také zklidněna, zjemněna a ochráněna před vznikem nedokonalostí.

Použití: Malé množství vody naneste na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Vodu také můžete nakapat do čistých dlaní a vklepat ji přímo do pokožky.

Tip: Při vytrvalých bolestech hlavy použijte mateřídouškovou vodu k obkladům spánků a týlu.

Nobilis Tilia Pleťová voda mateřídoušková 200 ml

Pleťová voda s materinou dúškou Nobilis Tilia sa stará o potreby mastnej a zmiešanej pokožky náchylnej na tvorbu nedokonalostí. Rastlinné látky pokožku čistia, odstraňujú prebytočný kožný maz a zároveň hoja pupienky a akné. Problematická pleť je čistejšia, menej sa mastí a získava zdravý pestovaný vzhľad.

Pleťová voda aktívne čistí a upokojuje problematickú mastnú pokožku vďaka obsahu výťažku z materinej dúšky. Tá je bohatá na množstvo silíc, ktoré majú výborné antibakteriálne a liečivé vlastnosti, mastnú pleť čistia do hĺbky a uvoľňujú nečistoty usadené v pleťových póroch.

Okrem toho materina dúška vynikajúco podporuje prekrvenie pleti, čím pomáha jednoduchšiemu vstrebávaniu účinných látok do pokožky a zároveň urýchľuje regeneráciu poškodenej pleti. Mastná problematická pleť je tak v jednom kroku nielen vyčistená, ale tiež upokojená, zjemnená a ochránená pred vznikom nedokonalostí.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Doporucuji | 17.6.2016 21:23:49 | Kate B

mám již několikáté balení a můžu jen doporučit :) hydratuje, zklidňuje, nelepí, voní opravdu jako mateřídouška a ještě mi zlepšila akné. příjemná i na oči :)

Příjemná voda | 19.1.2016 14:03:06 | Ivana

Velmi příjemná voda a to i proto, že neobsahuje alkohol. Pleť nevysušuje, nepne a nepálí, pleť není po použití ulepená. Opravdu voní jako mateřídouška.

výborná pleťová voda | 25.4.2015 18:07:44 | N

Nevysušuje, odstraní poslední zbytky makeupu a přitom je velmi jemná, nevadí mi ani v očním okolí. Vůně přírodně mateřídoušková :)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin, Panthenol, Thymus Serpillum Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz