/    /    /    /    /  

Alva Pleťová voda rakytníková 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Kategorie: Pleťové vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Alva Pleťová voda rakytníková 100 ml

Pro lepší hydrataci, pružnost a mladší vzhled. Příjemně osvěžující tonikum s jemnými rostlinnými extrakty a přírodními esenciálními oleji. Čistí, hydratuje a připravuje pleť pro další kosmetickou péči. Bez alkoholu.
Za studena lisovaný olej z BIO plodů rakytníku je jeden z nejhodnotnějších rostlinných olejů vůbec. Po staletí byl ceněn pro své schopnosti ochránit před UV zářením a pro své pečující vlastnosti o pokožku.
Rakytníkový olej je bohatý na provitamín A, vitamín E a nenasycené mastné kyseliny jako je kyselina palmitová. Proto rakytníková řada ideálně vyhovuje potřebám normální a suché pokožky po 30, kdy pleť začíná ztrácet svou pevnost a hydrataci. Klinické studie potvrzují, že rakytníková řada zvyšuje míru hydratace pokožky až o 76 % a již během 28 dní viditelně redukuje hloubku vrásek! Z 93 % zmírňuje podráždění pokožky vyvolané UV zářením.

Složení: water, orange fl ower water*, glycerin1, emulsifi ers1, sea buckthorn berry extract1, fragrance1, aloe vera*, palmarosa oil*, mandarin oil*, antioxidant1, geraniol*, limonene*, linalool*, citral*, farnesol*.
* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství
1 přírodního původu
2 ze sběru ve volné přírodě

100% všech složek je přírodního původu
10,3% všech složek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství

certifikáty: ECOCERT

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Alva naturkosmetik gmbh
Gewerbepark 19
49143 Bissendorf
Německo
www.alva.de