/    /    /    /  

Nobilis Tilia Pleťová voda tea tree 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Kategorie: Ústní vody, Pleťové vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Pleťová voda tea tree 200 ml

Vhodná po opalování, na vyplachování úst při bolestech a po ošetření zubů, při zápachu z úst, na běžné omývání a čištění pleti.

certifikáty:
vhodné pro: problematickou aknózní pleť
konzistence: kapalná
barva: čirá
balení: plastový obal, rozprašovač

použití: Pleťovou vodu čajovníkovou a tonikum čajovníkové můžeme použít na vyplachování úst při bolestech zubů, po ošetření zubů a při zápachu z úst. Je určena i na běžné omývání a čištění pleti.
INCI: Aqua, Glycerin, Panthenol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide, Limonene*
*z přírodních éterických olejů

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, vzděláváním a osvětovou činností v oboru aromaterapie od roku 1994. Společnost odmítá z principu živočišné suroviny a pokusy na zvířatech, jedinou živočišnou surovinou ve výrobcích je včelí vosk. Využívá maximálně suroviny z ekologického zemědělství (BIO). Vyrábí bez syntetických a konzervačních látek, a kdykoliv je to možné, jsou produkty 100% přírodní. V případě nutnosti použít konzervaci, užívají vlastního speciálně vyvinutého konzervačního systému.

kontakt na výrobce:
Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa 407 46
www.nobilis.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz