/    /    /    /    /  

Argital Pleťové tonikum s esenciálními oleji Rugiada 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Pleťová tonika
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
390
ks
Bez DPH 322 Kč

Argital Pleťové tonikum s esenciálními oleji Rugiada 100 ml

Pleťové tonikum Argital Rugiada pečuje o všechny typy pleti díky obsahu rostlinných výtažků. Ty pokožku zklidní, zjemní, vydezinfikují a zároveň jí dodají potřebné živiny a vitaminy. Pleťové tonikum pokožku lehce stahuje, a chrání tak pleťové póry před nečistotami, pokožku před vznikem nedokonalostí a stabilizuje funkce mazových žláz.

Pleťové tonikum je bohaté na množství pečujících bylinných výtažků, které pokožku čistí, dezinfikují a současně ji chrání před podrážděním. Levandulový a rozmarýnový olej mají výborné antiseptické a zklidňující účinky, chrání pokožku před vznikem podráždění a eliminují výskyt nedokonalostí. Oleje z pelargonie a ylang ylang pokožku chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a napomáhají její regeneraci.

Tonikum pokožku čistí, regeneruje, chrání před podrážděním a zároveň ji lehce stahuje. Pleť je ochráněna před nečistotami z vnějšího okolí, póry jsou čistější a méně viditelné, pokožka získává zdravější pěstěný vzhled a méně se mastí.

Použití: Pleťové tonikum aplikujte nejlépe ráno na čistou pokožku obličeje. Nechte vstřebat či lehce setřete vatovým tamponem a aplikujte krém.

Tip: Pleťové tonikum můžete použít i jako zklidňující vodu po holení. Tonikum pokožku zklidní a zároveň vydezinfikuje.

Argital Pleťové tonikum s esenciálními oleji Rugiada 100 ml

Pleťové tonikum Argital Rugiada sa stará o všetky typy pleti vďaka obsahu rastlinných výťažkov. Tie pokožku upokoja, zjemnia, vydezinfikujú a zároveň jej dodajú potrebné živiny a vitamíny. Pleťové tonikum pokožku ľahko sťahuje a chráni tak pleťové póry pred nečistotami, pokožku pred vznikom nedokonalostí a stabilizuje funkcie mazových žliaz.

Pleťové tonikum je bohaté na množstvo ošetrujúcich bylinných výťažkov, ktoré pokožku čistia, dezinfikujú a súčasne ju chránia pred podráždením. Levanduľový a rozmarínový olej majú výborné antiseptické a upokojujúce účinky, chránia pokožku pred vznikom podráždenia a eliminujú výskyt nedokonalostí. Oleje z pelargónie a ylang ylang pokožku chránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a napomáhajú jej regenerácii.

Tonikum pokožku čistí, regeneruje, chráni pred podráždením a zároveň ju ľahko sťahuje. Pleť je ochránená pred nečistotami z vonkajšieho okolia, póry sú čistejšie a menej viditeľné, pokožka získava zdravší pestovaný vzhľad a menej sa mastí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Lavandula Hybrida Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Cananga Odorata Oil, Verbena Officinalis Oil, Mentha Piperita Oil, Krameria Triandra Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it