/    /    /    /  

Hanoju Pleurotus 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
600
ks
Bez DPH 522 Kč

Hanoju Pleurotus 100 g

Hanoju Pleurotus je jemně mletý prášek z oblíbené hlívy ústřičné, která má mnoho příznivých účinků na lidský organismus. Tato houba obsahuje velké množství vitaminů C, D a skupiny B, dále je bohatá na železo, draslík, zinek či jód, ale i kvalitní proteiny, steroly či aminokyseliny. Celkově podporuje správnou činnost organismu a má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, trávení či stav pokožky.

Díky tomu, že je hlíva ústřičná poměrně silným antioxidantem, napomáhá zpomalovat stárnutí buněk a celkově posiluje obranyschopnost organismu. Je vhodná i pro rekonvalescenci těla po nachlazení, chřipce, angíně, chronických zánětech, ztuhlosti svalů či fyzickém i psychickém vyčerpání. Harmonizuje činnost střev a lze ji užívat také při akné, ekzémech a jiných kožních onemocněních.

Látky obsažené v hlívě ústřičné mají příznivý vliv na činnost srdce a oběhového systému. Napomáhají zlepšovat průchodnost a elasticitu cév, zpevňují žilní stěny, a přispívají tak k boji s křečovými žilami. Hlíva se také osvědčila při snižování hladiny cholesterolu i zvýšeného krevního tlaku. Doplněk stravy Pleurotus je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Dávkování: Užívejte 3 gramy prášku 1-2krát denně. Prášek rozpusťte v 250 ml vody či ovocné šťávy a pijte ideálně půl hodiny před jídlem.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: prášek z hlívy ústříčné1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: prášková
obal: papírový, plastový
příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, vysoký krevní tlak

Výrobce

HANOJU Deutschland GMBH
Zum Rennplatz 6
49401 Damme
Německo
tel: +49 5491 84428 0
https://www.hanoju-shop.de