/    /    /    /    /  

Batex Podkova vlněná, 018 S

Značka:
Množství: 40x40 cm, 0.2 kg
Kategorie: Zdravotní podkovy
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Batex Podkova vlněná, 018 S

Aktuálně: Podkova je dodávána ve smetanové variantě bez povlaku.

Batex Podkova vlněná velká je ideálním společníkem pro hloubkovou relaxaci a uvolnění. Má příznivý vliv na správné postavení krční páteře a okolního svalstva, a díky tomu napomáhá ulevit od bolestí hlavy či šíje. Je vhodná v případě, že trpíte nedostatkem pohybu či máte sedavé zaměstnání. Upravuje páteř do jejího fyziologické polohy, a prohlubuje tak váš odpočinek.

Podkova je plněná kvalitní mykanou ovčí vlnou bez jakýchkoliv příměsí. Tento materiál je velice přirozený a je dobře snášen. Každé vlákno ovčí vlny je obaleno rovnoměrnou vrstvou lanolinu, jež snižuje prašnost. Díky tomu je vlna vhodná také pro alergiky. Ovčí vlna má výjimečné hřejivé vlastnosti a právě díky působení tepla ihned uvolňuje namáhané svalstvo.

Tato podkova je skvělou pomůckou také na cestování či při dlouhodobém sezení. Pomáhá při revmatických obtížích a chronických bolestech. Její povrch je tvořen stoprocentní bavlnou s obsahem aktivního stříbra. Okamžitě odvádí přebytečnou vlhkost, je velice příjemná k pokožce a zároveň působí antibakteriálně - dlouhodobě vás ochrání před bakteriemi, roztoči, kvasinkami a houbami.

Výrobek nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Při větším znečištění je vhodné výrobek přenechat odbornému chemickému čištění.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Podkova vlněná, 018 S

Batex Podkova vlnená veľká je ideálnym spoločníkom pre hlboký relax a uvoľnenie. Má priaznivý vplyv na správne postavenie krčnej chrbtice a okolitého svalstva, a vďaka tomu napomáha uľaviť od bolesti hlavy a šije. Je vhodná v prípade, že trpíte nedostatkom pohybu či máte sedavé zamestnanie. Upravuje chrbticu do jej fyziologickej polohy a prehlbuje tak váš oddych.

Podkova je plnená kvalitnou mykanou ovčou vlnou bez akýchkoľvek prímesí. Tento materiál je veľmi prirodzený a je dobre znášaný. Každé vlákno ovčej vlny je obalené rovnomernou vrstvou lanolínu, ktorý znižuje prašnosť. Vďaka tomu je vlna vhodná tiež pre alergikov. Ovčia vlna má výnimočné hrejivé vlastnosti a práve vďaka pôsobeniu tepla ihneď uvoľňuje namáhané svalstvo.

Táto podkova je skvelou pomôckou tiež na cestovanie či pri dlhodobom sedení. Pomáha pri reumatických ťažkostiach a chronických bolestiach. Jej povrch je tvorený stopercentnou bavlnou, ktorá okamžite odvádza prebytočnú vlhkosť a je zároveň veľmi príjemná k pokožke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz