/    /    /    /    /  

Batex Podkova z dutého vlákna, 221

Značka:
Množství: 40x40 cm, 0.3 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Zdravotní podkovy
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
250
ks
Bez DPH 207 Kč

Batex Podkova z dutého vlákna, 221

Aktuálně: Podkova je dodávána v bílé variantě bez povlaku.

Batex Podkova z dutého vlákna velká vám pomůže ulevit od bolestí a poskytne příjemnou oporu vaší krční páteři. Je vhodná pro každodenní použití a využijete ji také jako bytový doplněk. Její vlastnosti oceníte především při cestování, kdy vám zaručí ničím nerušený spánek. Jedná se o kvalitní výrobek české firmy Batex s maximálním důrazem na pečlivé provedení a ty nejlepší materály.

Podkova je skvělým prostředkem pro relaxaci a podporuje správné postavení krčních obratlů. Díky tomu uvolňuje šíjové svalstvo, a snadno tak uleví i od dlouhodobých bolestí či chronických obtíží. Velká podkova je vhodná také při revmatických onemocněních nebo při sedavém zaměstnání.

Podkova je plněná syntetickým dutým vláknem, jenž je mimořádně prodyšné a měkké. Ihned odvádí přebytečnou vlhkost, a brání tak nadměrnému pocení. Podkovu můžete snadno udržovat praním v pračce až do teploty 95 °C. Takto vysoká teplota zajistí dokonalé odstranění nečistot i eliminaci alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Podkova z dutého vlákna, 221

Batex Podkova z dutého vlákna veľká vám pomôže uľaviť od bolesti a poskytne príjemnú oporu vašej krčnej chrbtici. Je vhodná pre každodenné použitie a využijete ju tiež ako bytový doplnok. Jej vlastnosti oceníte predovšetkým pri cestovaní, kedy vám zaručí ničím nerušený spánok. Jedná sa o kvalitný výrobok českej firmy Batex s maximálnym dôrazom na starostlivé prevedenie a tie najlepšie materiály.

Podkova je skvelým prostriedkom na relax a podporuje správne postavenie krčných stavcov. Vďaka tomu uvoľňuje šijové svalstvo a ľahko tak uľaví aj od dlhodobých bolestí či chronických ťažkostí. Veľká podkova je vhodná tiež pri reumatických ochoreniach alebo pri sedavom zamestnaní.

Podkova je plnená syntetickým vláknom, ktoré je mimoriadne priedušné a mäkké. Ihneď odvádza prebytočnú vlhkosť a bráni tak nadmernému poteniu. Podkovu môžete ľahko udržiavať praním v práčke až do teploty 40°C.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Polyester
i
i

lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz