/    /    /    /  

Batex Podložka jednostranná z vlněného včesu, 106 90x200 cm

Značka:
Množství: 90x200 cm
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Podložky
Produktová řada: Batex TOUCH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1490
ks
Bez DPH 1231 Kč

Batex Podložka jednostranná z vlněného včesu, 106 90x200 cm

Jednostranná vlněná podložka od firmy Batex vám dopřeje luxusní spánek. Je báječně měkká, hřejivá a příjemná na dotek. Z jedné strany je tvořena vlněným včesem a z druhé je potažena elegantním damaškem. Můžete ji tak střídavě používat v zimě i v létě. V chladnějším období vás zahřeje vlněná strana, v horku vás ochladí damašek.

Ovčí vlna propůjčuje podložce vynikající vlastnosti. Má totiž výborné termoregulační schopnosti. V zimě chladí, v létě hřeje a navíc je dokonale prodyšná. Každé jednotlivé vlákno vlny je navíc obaleno lanolinem, ovčím tukem, jenž vyživuje pokožku.

Jednostranná podložka má také díky obsažené vlně velkou trvanlivost. Při správné péči vám může vydržet až desítky let. Navíc ovčí vlna, kterou firma Batex používá pro výrobu svých produktů, je odebírána od drobných chovatelů ovcí v Beskydech. Koupí těchto produktů tak podpoříte také lokální malochovatele.

Podložku není možné prát v pračce. Menší znečištění lze odstranit ručně ve vodě do 30 °C s přídavkem pracího prostředku s obsahem lanolinu. V případě silnějšího znečištění doporučujeme podložku přenechat odbornému zásahu v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Podložka jednostranná z vlněného včesu, 106 90x200 cm

Jednostranná vlnená podložka od firmy Batex vám dopraje luxusný spánok. Je báječne mäkká, hrejivá a príjemná na dotyk. Z jednej strany je tvorená vlneným včesom a z druhej je potiahnutá elegantným damaškom. Môžete ju tak striedavo používať v zime aj v lete. V chladnejšom období vás zahreje vlnená strana, v teple vás ochladí damašek.

Ovčia vlna prepožičiava podložke vynikajúce vlastnosti. Má totiž výborne termoregulačné schopnosti. V zime hreje, v lete chladí a navyše je dokonale priedušná. Každé jednotlivé vlákno vlny je navyše obalené lanolínom, ovčím tukom, ktorý vyživuje pokožku.

Jednostranná podložka má tiež vďaka obsiahnutej vlne veľku trvanlivosť. Pri správnej starostlivosti vám môže vydržať až desiatky rokov. Navyše ovčia vlna, ktorú firma Batex používa pre výrobu svojich produktov, je odoberaná od drobných chovateľov oviec v Beskydách. Kúpou týchto produktov tak podporíte tiež lokálnych drobnochovateľov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Damašek, Vlněný včes
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: damašek, vlněný včes
produktové řady: Batex TOUCH

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz