/    /    /    /  

Batex Podložka oboustranná z vlněného včesu, 105 90x200 cm

Značka:
Množství: 90x200 cm
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Podložky
Produktová řada: Batex TOUCH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
2060
ks
Bez DPH 1702 Kč

Batex Podložka oboustranná z vlněného včesu, 105 90x200 cm

Oboustranná vlněná podložka od firmy Batex vám dopřeje luxusní spánek. Je báječně měkká, hřejivá a příjemná na dotek. Je ušita z vlněného včesu, jenž jí dodává naprosto unikátní vlastnosti. Má totiž výborné termoregulační schopnosti. V zimě chladí, v létě hřeje a navíc je dokonale prodyšná. Každé jednotlivé vlákno vlny je navíc obaleno lanolinem, ovčím tukem, jenž vyživuje pokožku.

Oboustranná podložka má také díky obsažené vlně velkou trvanlivost. Při správné péči vám může vydržet až desítky let. Navíc ovčí vlna, kterou firma Batex používá pro výrobu svých produktů, je odebírána od drobných chovatelů ovcí v Beskydech. Koupí těchto produktů tak podpoříte také lokální malochovatele.

Podložku můžete velmi jemně ručně vyprat ve vodě o teplotě do 30 °C. Do vodní lázně ideálně přidejte přípravek s obsahem lanolinu, který podložku nejen vypere, ale i ošetří.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Podložka oboustranná z vlněného včesu, 105 90x200 cm

Obojstranná vlnená podložka od firmy Batex vám dopraje luxusný spánok. Je báječne mäkká, hrejivá a príjemná na dotyk. Je ušitá z vlneného včesu, ktorý jej dodáva absolútne unikátne vlastnosti. Má totiž výborné termoregulačné schopnosti. V zime hreje, v lete chladí a navyše je dokonale priedušná. Každé jednotlivé vlákno vlny je navyše obalené lanolínom, ovčím tukom, ktorý vyživuje pokožku.

Obojstranná podložka má tiež vďaka obsiahnutej vlne veľkú trvanlivosť. Pri správnej starostlivosti vám môže vydržať až desiatky rokov. Navyše ovčia vlna, ktorú firma Batex používa pre výrobu svojich produktov, je odoberaná od drobných chovateľov oviec v Beskydách. Kúpou týchto produktov tak podporíte tiež lokálnych drobnochovateľov.

Podložku môžete veľmi jemne ručne vyprať vo vode o teplote 30°C. Do vodného kúpeľa ideálne pridajte prípravok z obsahom lanolínu, ktorý podložku nielen vyperie, ale aj ošetrí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: vlněný včes
produktové řady: Batex TOUCH

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz