/    /    /    /  

Batex Podložka vlněná, 010 M

Značka:
Množství: 90x200 cm, 1 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Podložky
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1060
ks
Bez DPH 876 Kč

Batex Podložka vlněná, 010 M

Batex Podložka vlněná skvěle doplní vaši soupravu lůžkovin a přinese vám mnoho benefitů, které umocní váš každodenní odpočinek. Tato podložka napomáhá vyrovnávat teplotní rozdíly mezi matrací a lidským tělem a je vhodná pro používání během celého roku. Díky skvělým izolačním vlastnostem optimálně reguluje teplotu těla a brání jak jeho vychladnutí, tak přehřívání.

Podložka zároveň rovnoměrně rozloží teplo po celém svém povrchu, a brání tak pocitu studených rukou či nohou. Je vyrobena z mykané ovčí vlny bez jakýchkoliv příměsí. Ovčí vlna je plně přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi plně odpovídajícími moderním požadavkům na zdravý spánek. Je vhodná jak pro zimní období, kdy dlouhodobě udržuje stálou teplotu, ale také v létě.

Okamžitě odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla, a brání tak nadměrnému pocení. Zároveň je maximálně prodyšná a šetrná. Díky nízké prašnosti je vhodná také pro alergiky. Povrch této podložky je vyroben z kvalitního flanelu v bílé barvě, jenž je velice příjemný k pokožce, aniž by způsoboval jakékoliv podráždění.

Použití: Podložku nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Podložka vlněná, 010 M

Batex Podložka vlnená skvele doplní vašu súpravu lôžkovín a prinesie vám mnoho benefitov, ktoré umocnia váš každodenný oddych. Táto podložka napomáha vyrovnávať teplotné rozdiely medzi matracom a ľudským telom a je vhodná pre používanie počas celého roka. Vďaka skvelým izolačným vlastnostiam optimálne reguluje teplotu tela a bráni jeho vychladnutiu, ale tak aj prehriatiu.

Podložka zároveň rovnomerne rozloží teplo po celom svojom povrchu a bráni tak pocitu studených rúk či nôh. Je vyrobená z mykanej ovčej vlny bez akýchkoľvek prímesí. Ovčia vlna je plne prírodný materiál s jedinečnými vlastnosťami plne odpovedajúcimi moderným požiadavkám na zdravý spánok. Je vhodná pre zimné obdobie, kedy dlhodobo udržuje stálu teplotu, ale taktiež aj v lete.

Okamžite odvádza prebytočnú vlhkosť z povrchu tela a bráni tak nadmernému poteniu. Zároveň je maximálne priedušná a šetrná. Vďaka nízkej prašnosti je vhodná tiež pre alergikov. Povrch tejto podložky je vyrobený z kvalitného flanelu, ktorý je veľmi príjemný k pokožke, bez toho, aby spôsoboval akékoľvek podráždenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Flanel
i
i

barva: modrá
lůžkoviny - povrchový materiál: flanel
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz