/    /    /    /  

Batex Podložka vlněná, 010ŽM

Značka:
Množství: 90x200 cm, 1 kg
Kategorie: Podložky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Batex Podložka vlněná, 010ŽM

Batex Podložka vlněná skvěle doplní vaši soupravu lůžkovin a přinese vám mnoho benefitů, které umocní váš každodenní odpočinek. Tato podložka napomáhá vyrovnávat teplotní rozdíly mezi matrací a lidským tělem a je vhodná pro používání během celého roku. Díky skvělým izolačním vlastnostem optimálně reguluje teplotu těla a brání jak jeho vychladnutí, tak přehřívání.

Podložka zároveň rovnoměrně rozloží teplo po celém svém povrchu, a brání tak pocitu studených rukou či nohou. Je vyrobena z mykanéovčí vlny bez jakýchkoliv příměsí. Ovčí vlna je plně přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi plně odpovídajícími moderním požadavkům na zdravý spánek. Je vhodná jak pro zimní období, kdy dlouhodobě udržuje stálou teplotu, ale také v létě.

Okamžitě odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla a brání tak nadměrnému pocení. Zároveň je maximálně prodyšná a šetrná. Díky nízké prašnosti je vhodná také pro alergiky. Povrch této podložky je vyroben z kvalitního flanelu, jenž je velice příjemný k pokožce, aniž by způsoboval jakékoliv podráždění.

hmotnost: 1 kg
rozměry: 200x90 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: flanel
barevná provedení: pestrobarevná, barvy se mohou měnit v závislosti na dostupné látce výrobce

Použití: Podložku nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Flanel
i
i

lůžkoviny - povrchový materiál: flanel
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz